Boks

(VIDEO) Były rywal Tysona brutalnie nokautuje agresywnego mężczyznę! Wystarczył jeden cios!

Do sieci trafiło nagranie z ciężkiego nokautu, które błyskawicznie obiegło Internet i w krótkim czasie zebrało miliony wyświetleń.

Nagranie trafiło do sieci w poniedziałek 13 czerwca. Widać na nim, jak przed Boxpark niedaleko stadionu Wembley doszło do awantury. Agresywny mężczyzna zaczął krzyczeć i odpychać osoby zebrane dookoła. Gdy cała grupa wycofała się i opuściła Boxpark, wydawało się, że nie dojdzie do żadnych rękoczynów.

Były rywal Mike’a Tysona brutalnie nokautuje!

Kiedy jednak agresywny mężczyzna odwrócił się do ostatniego ochroniarza i wyciągnął w jego kierunku rękę, został brutalnie znokautowany jednym uderzeniem. Od razu stracił przytomność i wylądował na chodniku, a osoby w pobliżu ułożyły go w pozycji bezpiecznej.

Jak się okazało, ochroniarz, który wyprowadził nokautujący cios to brytyjski pięściarz Julius Francis. Ma on na swoim koncie m.in. pas WBO Inter-Continental oraz jest byłym mistrzem Wielkiej Brytanii. W swojej karierze toczył pojedynki z takimi legendami boksu jak Witalij Kliczko czy Mike Tyson.

W obu pojedynkach przegrał jednak przez nokaut. W rozmowie z TalkSport tak wspominał starcie z Tysonem:

– Pamiętam tylko pierwszy nokdaun. Jeśli bym z nim boksował i uciekał, myślę że nie dostałbym od niego żadnego szacunku. Niczego nie żałuję, zmierzyłem się z jednym z najmocniejszych gości, którzy kiedykolwiek walczyli.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Pierwsze słowa Artura Szpilki po ciężkim nokaucie! "Zawsze ten sam. To było coś niesamowitego"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.