Boks

(VIDEO) Były rywal Tysona brutalnie nokautuje agresywnego mężczyznę! Wystarczył jeden cios!

Do sieci trafiło nagranie z ciężkiego nokautu, które błyskawicznie obiegło Internet i w krótkim czasie zebrało miliony wyświetleń.

Nagranie trafiło do sieci w poniedziałek 13 czerwca. Widać na nim, jak przed Boxpark niedaleko stadionu Wembley doszło do awantury. Agresywny mężczyzna zaczął krzyczeć i odpychać osoby zebrane dookoła. Gdy cała grupa wycofała się i opuściła Boxpark, wydawało się, że nie dojdzie do żadnych rękoczynów.

Były rywal Mike’a Tysona brutalnie nokautuje!

Kiedy jednak agresywny mężczyzna odwrócił się do ostatniego ochroniarza i wyciągnął w jego kierunku rękę, został brutalnie znokautowany jednym uderzeniem. Od razu stracił przytomność i wylądował na chodniku, a osoby w pobliżu ułożyły go w pozycji bezpiecznej.

Jak się okazało, ochroniarz, który wyprowadził nokautujący cios to brytyjski pięściarz Julius Francis. Ma on na swoim koncie m.in. pas WBO Inter-Continental oraz jest byłym mistrzem Wielkiej Brytanii. W swojej karierze toczył pojedynki z takimi legendami boksu jak Witalij Kliczko czy Mike Tyson.

W obu pojedynkach przegrał jednak przez nokaut. W rozmowie z TalkSport tak wspominał starcie z Tysonem:

Sprawdź!  Wielka awantura przed walką Masvidal vs. Diaz! Ekipy zawodników rzuciły się na siebie! (VIDEO)

– Pamiętam tylko pierwszy nokdaun. Jeśli bym z nim boksował i uciekał, myślę że nie dostałbym od niego żadnego szacunku. Niczego nie żałuję, zmierzyłem się z jednym z najmocniejszych gości, którzy kiedykolwiek walczyli.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.