GROMDA

GROMDA 15: Wyniki na żywo! Kto wygrał walkę Don Diego vs GOAT?

Kolejne wydarzenie największej organizacji walk na gołe pięści w Polsce odbędzie się już dziś! GROMDA 15 rozpocznie się o godzinie 20:00 i zobaczymy w niej kilkanaście kapitalnych walk na gołe pięści. GROMDA 15: Kto wygrał? Zapraszamy na wyniki na żywo i relację LIVE.

Gala GROMDA 15 zapowiada się niezwykle interesująco. W walce wieczoru dojdzie do pojedynku „Don Diego” vs „GOAT”, którego stawką będzie tytuł mistrzowski organizacji. Wcześniej zaś kibice obejrzą wyczekiwany debiut „Popka” i hitową walkę Balboa vs Savage.

Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Transmisja na żywo GROMDA 15 odbędzie się wyłącznie w systemie PPV. Cena za PPV GROMDA 15 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 8 września pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

BANER GROMDA

GROMDA 15: Wyniki na żywo i relacja LIVE

Poniżej wyniki na żywo i relacja ze wszystkich walk gali GROMDA 15. Wyniki aktualizowane będą na żywo od początku gali o 20:00.

WALKA WIECZORU O PAS MISTRZOWSKI GROMDA:

Sprawdź!  Zaskakujące słowa Kubiszyna po przegranej Szeligi: "Jestem dumny. To była dobra walka Szeliego. Od początku wszystko grało"

Turniej:

Ćwierćfinały:

Finał:

Superfighty:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.