GROMDA

GROMDA 15. Joker w półfinale turnieju! Narożnik poddał zalanego krwią Ghosta [WIDEO]

GROMDA 15 bez wątpienia zapisze się na kartach historii polskich walk na gołe pięści. To najmocniejsza karta walk, jaką dotychczas mogliśmy oglądać w tej formule.

Za nami pojedynek turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników, a wśród nich znajduje się „Rambo”, „Wilku”, „Golcuś”, „Dorian”, „Tata”, „Bicek”, „Joker” oraz „Ghost”. Największymi faworytami są „Rambo”, „Golcuś” oraz „Joker”, gdyż mają największe doświadczenie.

Dwaj pierwsi przeszli do GROMDY z WOTORE, gdzie stoczyli 5 pojedynków i wygrali 4 razy. Z kolei ostatni zawodnik to zwycięzca turnieju The War. Teraz jednak wszyscy mają okazję spróbować swoich sił w największej w kraju organizacji walk na gołe pięści, gdzie poziom jest naprawdę wysoki.

Turniej to jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazło się wiele superfightów. GROMDA 15 to także takie pojedynki jak Kubisz vs Parobiec, Balboa vs Henriksen czy „Popek” vs „Orsu Corsu”.

Oglądaj GROMDA 15: „Don Diego” vs „Goat” na żywo

GROMDA 15: Joker vs Ghost – RELACJA

RUNDA 1

Ghsot szybko ruszył do przodu, Szmajda został ustrzelony prawym sierpem i był liczony. Joker musi radzić sobie z nawałnicą rywala, ale jak łapie dystans to kapitalnie zasypuje Ghosta prostymi! Ustrzelił raz podbródkiem, a po kolejnym liczeniu ponownie trafił rywala. I raz jeszcze Ghost po krótkiej serii padł na deski! Joker złapał tempo i dominuje… a narożnik rywala rzuca ręcznik!

Sprawdź!  GROMDA 16. Dominacja Suchego! Całkowicie demoluje rywala i awansuje do półfinału! [WIDEO]

Wynik walki: Joker wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.