GROMDA

GROMDA 15. Savage zmiażdżony! Balboa potężnie nokautuje w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Kibice przed GROMDA 15 zacierali ręce na ten pojedynek! W ringu spotkali się król nokautów i międzynarodowy mistrz organizacji, czyli „Balboa”, oraz gwiazdor KOTS Simon „The Savage” Henriksen.

Jednym z bijoków, który mógł ugrać naprawdę dużo podczas GROMDA 15 zdecydowanie był Bartłomiej Domalik. Król nokautów do maja pozostawał niepokonany, a po jego ciosach padało wielu kolosów i niezwykle twardych zawodników. Niestety poległ w starciu z „Don Diego”, co tylko podrażniło jego dumę. Jak sam zapowiadał, teraz chce zrobić wszystko, by móc zrewanżować się na Kubiszynie.

Pierwszym krokiem ku temu będzie zwycięstwo nad Simonem Henriksenem. Duńska gwiazda King Of The Streets przedstawiła się już polskim fanom w marcu. „The Savage” brutalnie rozbił „Kajfasza” odnosząc bardzo ważne zwycięstwo. Teraz czeka go starcie z jedną z największych gwiazd organizacji GROMDA!

GROMDA 15. Balboa vs „Savage” – RELACJA

RUNDA 1

Savage szybko starał się zamknąć Polaka w narożniku, ale Balboa świetnie trafił w kontrze. Henriksen naładowany, ruszył z serią ciosów, ale natychmiast odpowiedział Domalik. Bartek kapitalnie atakuje i sięgnął lewym i prawym! Rozbity król KOTS, który nie daje rady wrócić na nogi!

Sprawdź!  „Don Diego” przed GROMDA 10: "Kocham boks na gołe pięści, ale to niełatwa miłość"

Wynik walki: Balboa wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.