GROMDA

GROMDA 15. Szmajda wygrywa turniej! Rozbija Owsianego potężnymi ciosami! [WIDEO]

Za nami finałowe starcie turnieju na gołe pięści. Po raz kolejny organizacja GROMDA dostarczyła ogromnych emocji, które kibice zapamiętają na długo.

Organizacja w mocnym stylu kończy 2023 rok. GROMDA tym razem przygotowała fenomenalny skład turnieju, jak i superfighty. W pojedynkach dodatkowych na karcie walk znalazły się takie zestawienia jak „Don Diego” vs „Goat”, „Popek” vs „Orsu Corsu” czy „Balboa” vs „Savage”.

Natomiast w 8-osobowym turnieju wzięli udział m.in. znani z innych organizacji walk na gołe pięści „Rambo”, Dominik Owsiany czy Jakub Szmajda, którzy ze względu na doświadczenie byli stawiani w roli faworytów.

GROMDA 15: Joker vs Golcuś – RELACJA

RUNDA 1

Joker szybko ruszył z prawym, Owsiany próbował natychmiast odpowiedzieć, ale poleciał na deski. Szmajda inkasuje lewy, ale prawy w kontrze znów kładzie przeciwnika na deski. Golcuś rusza, ale Joker natychmiastowo odpowiedział kontrą! Liczony Golcuś, ale sędzia zaraz kończy walkę!

Wynik walki: Jakub „Joker” Szmajda wygrał przez TKO w 1. rundzie i ZWYCIĘŻYŁ TURNIEJ GROMDA 15!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA 9 - Oficjalne ważenie i losowanie NA ŻYWO!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.