GROMDA

GROMDA 15. Najszybszy nokaut w historii organizacji! Brutalne KO po pierwszym ciosie [WIDEO]

Organizacja GROMDA ponownie sięgnęła po zagraniczny „narybek”. W ringu z Arturem „Arczim” Chmielewskim zmierzył się Marti „Machine Gun” Barnes.

Gala GROMDA 15 kończyła kolejny bardzo udany rok dla największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Po latach w końcu został wyłoniony niekwestionowany mistrz, którym został „Don Diego”. Nie zabrakło hitowych debiutów oraz emocjonujących pojedynków, co miało też miejsce dzisiejszego wieczoru.

Oprócz elektryzującego turnieju na gali GROMDA 15 fani zobaczyli też liczne superfighty. Ponownie w charakterystycznym ringu 4×4 m stawił się „Capo”, który zmierzył się ze „Słomką”, ale nie zabrakło też debiutantów Jednym z nich był Anglik „Machine Gun”, który spotkał się w kwadratowym pierścieniu z „Arczim”.

GROMDA 15. Machine Gun vs Arczi – RELACJA

RUNDA 1

Arczi od razu wyskoczył z mocnym lewym i prawym na głowę! Machine Gun liczony, ale nie daje rady wstać na nogi i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Arczi wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.