GROMDA

GROMDA 15. Rambo brutalnie nokautuje! Potężne KO w pierwszej rundzie [WIDEO]

GROMDA 15 bez wątpienia zapisze się na kartach historii polskich walk na gołe pięści. To najmocniejsza karta walk, jaką dotychczas mogliśmy oglądać w tej formule.

Za nami pojedynek turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników, a wśród nich znajduje się „Rambo”, „Wilku”, „Golcuś”, „Dorian”, „Tata”, „Bicek”, „Joker” oraz „Ghost”. Największymi faworytami są „Rambo”, „Golcuś” oraz „Joker”, gdyż mają największe doświadczenie.

Dwaj pierwsi przeszli do GROMDY z WOTORE, gdzie stoczyli 5 pojedynków i wygrali 4 razy. Z kolei ostatni zawodnik to zwycięzca turnieju The War. Teraz jednak wszyscy mają okazję spróbować swoich sił w największej w kraju organizacji walk na gołe pięści, gdzie poziom jest naprawdę wysoki.

Turniej to jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazło się wiele superfightów. GROMDA 15 to także takie pojedynki jak Kubisz vs Parobiec, Balboa vs Henriksen czy „Popek” vs „Orsu Corsu”.

Oglądaj GROMDA 15: „Don Diego” vs „Goat” na żywo

GROMDA 15: Rambo vs Wilku – RELACJA

RUNDA 1

Wilku w tarapatach, Rambo mocno ustrzelił go lewymi sierpami. Odpowiedział rywal, ale po prawym na prawym Wilku poleciał ciężko na deski! Sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Kibice Górnika Wałbrzych wspierają "Rambo" przed galą GROMDA 15! [WIDEO]

Wynik walki: Rambo wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.