GROMDA

Transmisja na żywo z zawodnikami GROMDY! Odpowiedzą na pytania kibiców [WIDEO]

Dzisiejszego wieczoru odbędzie się kolejna gala GROMDA, a o godzinie 15:00 rozpocznie się program LIVE z uczestnikami wydarzenia!

Gala GROMDA 15 rozpocznie się studiem już o godzinie 19:00. Z czasem emocje będą budowane, a tego wieczoru odbędzie się naprawdę wiele hitowych walk. Zadebiutuje „Popek”, który zmierzy się z „Orsu Corsu”, „Balboa” stanie w szranki z Simonem „Savagem” Henriksenem i wreszcie w walce wieczoru dojdzie do pojedynku o pas. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony tytułu.

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT z walkami Balboa vs. Savage oraz Popek vs. Orsu Corsu odbędzie się w piątek 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

O godzinie 15:00 na kanale Fansportu TV rozpocznie się program LIVE przed galą GROMDA. Na pewno nie zabraknie znakomitych gości i bohaterów dzisiejszego eventu! W czacie poniżej możecie zadawać pytania, które zostaną odczytane podczas transmisji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.