GROMDA

GROMDA 15. Bicek w półfinale! Wygrywa chaotyczne starcie z Tatą [WIDEO]

GROMDA 15 bez wątpienia zapisze się na kartach historii polskich walk na gołe pięści. To najmocniejsza karta walk, jaką dotychczas mogliśmy oglądać w tej formule.

Za nami pojedynek turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników, a wśród nich znajduje się „Rambo”, „Wilku”, „Golcuś”, „Dorian”, „Tata”, „Bicek”, „Joker” oraz „Ghost”. Największymi faworytami są „Rambo”, „Golcuś” oraz „Joker”, gdyż mają największe doświadczenie.

Dwaj pierwsi przeszli do GROMDY z WOTORE, gdzie stoczyli 5 pojedynków i wygrali 4 razy. Z kolei ostatni zawodnik to zwycięzca turnieju The War. Teraz jednak wszyscy mają okazję spróbować swoich sił w największej w kraju organizacji walk na gołe pięści, gdzie poziom jest naprawdę wysoki.

Turniej to jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazło się wiele superfightów. GROMDA 15 to także takie pojedynki jak Kubisz vs Parobiec, Balboa vs Henriksen czy „Popek” vs „Orsu Corsu”.

Oglądaj GROMDA 15: „Don Diego” vs „Goat” na żywo

GROMDA 15: Bicek vs Tata – RELACJA

RUNDA 1

Obaj panowie rzucili się na siebie i nie unikają wymian. Mocne ciosy Taty, ale Bicek posłał mocny cep i poleciał rywal na deski! Wrócił na nogi, a zaraz na deski padł Bicek, który ma problem z nogą. Tata rusza z krótkimi sierpami, ale odpowiada przeciwnik. Trafił jeszcze w ostatnich sekundach podbródkiem Bicek, ale wytrzymał do gongu przeciwnik.

Sprawdź!  Szef GROMDY przekonany, że Szeliga pokonałby Załęckiego! "Denis był budowany na gladiatora, a okazało się..."

RUNDA 2

Bicek cierpi z powodu kontuzji mięśnia, ale ustrzelił Tatę! Ten nie wstaje przed końcem liczenia i mamy koniec walki!

Wynik walki: Bicek wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.