GROMDA

GROMDA 15 za darmo! Oglądaj pierwszą walkę i studio za free [WIDEO]

Wyczekiwana przez wielu GROMDA 15 rozpocznie się już dziś o 19:00. Organizacja przygotowała dla kibiców wyjątkową niespodziankę. Dostępna będzie transmisja za darmo! Gdzie oglądać GROMDA 15 za free?

Organizacja GROMDA z przytupem kończy kolejny bardzo udany rok. Przed kilkoma miesiącami wyłoniony został pierwszy, historyczny mistrz. Popularny „Don Diego” zwyciężył w 5. rundzie z „Balboą”, a tym razem czeka go pojedynek z Łukaszem Parobcem.

Oprócz tego na fanów czekają liczne, ekscytujące superfighty, jak Popek vs Orsu Corsu i Balboa vs Savage. Świetnie zapowiada się też turniej, w którym udział wezmą między innymi Jakub Szmajda, Dominik Owsiany, czy „Rambo”.

Transmisja GROMDA 15 w PPV

Galę GROMDA 15 oglądać na żywo można wyłącznie w PPV. Cena za dostęp do PPV GROMDA 15 zaczyna się już od 34,99 zł, a dostępne są 3 pakiety z różnymi dodatkami do wyboru. Kibice walk na gołe pięści wiedzą, że w piątek 1 grudnia pojawią się najlepsi z najlepszych zarówno z Polski, jak i Europy!

BANER GROMDA

GROMDA 15 – Oglądaj za darmo

Transmisja z gali GROMDA 15 rozpocznie się w piątek 1 grudnia o godzinie 19:00. Po raz pierwszy dostępna będzie też walka całkowicie za darmo! Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz.

Sprawdź!  Mocny zawodnik zasila szeregi GROMDY! Wygrał turniej na gołe pięści

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.