GROMDA

GROMDA 15. Gorilla nadal niepokonany! Brutalnie rozbija Siwollo w pierwszej rundzie [WIDEO]

Podczas GROMDA 15 do swojego trzeciego superfightu na gołe pięści wyszedł Paweł „Gorilla” Werszynin. Tym razem jego przeciwnikiem był „Siwollo”.

Gala GROMDA 15 kończyła kolejny bardzo udany rok dla największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Po latach w końcu został wyłoniony niekwestionowany mistrz, którym został „Don Diego”. Nie zabrakło hitowych debiutów oraz emocjonujących pojedynków, co miało też miejsce dzisiejszego wieczoru.

Oprócz elektryzującego turnieju na gali GROMDA 15 fani zobaczyli też liczne superfighty. W jednym z nich spotkało się dwóch bijoków znanych z poprzednich edycji. „Gorilla” wystąpił dotychczas w dwóch sueperfightach i z obu wychodził zwycięsko kończąc przed czasem „Scaface’a” i „Capo”. „Siwollo” pokazał się ze świetnej strony pokonując w turnieju „Sztangę”, ale w półfinale nie dał rady „Stolarze”.

GROMDA 15. Gorilla vs Siwollo – RELACJA

RUNDA 1

Gorilla szybko uchylił się przed ciosem Siwollo i posłał potężny lewy cep! Siwollo wraca do gry, czyha na kontrę i panowie wdają się w awanturę, po której Siwollo padł na deski, ale nie było tu nokdaunu. Siwollo szuka awantury w krótkim dystansie, ale Gorilla przyjął cios i odpowiedział mocnymi bombami, po których rywal nie wraca do gry!

Sprawdź!  Mocny zawodnik zasila szeregi GROMDY! Wygrał turniej na gołe pięści

Wynik walki: Gorilla wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.