GROMDA

GROMDA 15. Popek ciężko znokautowany w 20 sekund! Potężne KO w debiucie! [WIDEO]

Za nami co-main event, na który czekało naprawdę wielu kibiców. Podczas GROMDA 15 zadebiutował Paweł „Popek” Mikołajuw! Jego rywalem był niepokonany „Orsu Corsu”.

Choć wielu w to nie wierzyło, debiut popularnego rapera stał się faktem! Podczas GROMDA 15 w ringu stawił się nie kto inny, jak „Popek”. Paweł Mikołajuw od dawna związany jest z organizacją walk na gołe pięści, pomagając w promocji. Od jakiegoś czasu pan Mariusz Grabowski wspominał, że raper wystąpi w końcu w roli zawodnika i miało to miejsce dzisiejszego wieczoru.

„Popek” nie mógł liczyć na taryfę ulgową. W swojej pierwszej walce na gołe pięści zmierzył się z niepokonanym „Orsu Corsu”. Francuski chuligan Stade Rennais walczył m.in. dla KOTS, a także w organizacji BKB, gdzie zdobył mistrzowski pas. Czy poradził sobie z „Popkiem”? Jak zakończył się co-main event GROMDA 15?

GROMDA 15. Popek vs Orsu Corsu – RELACJA

RUNDA 1

Orsu Corsu natychmiast zapolował na podwójną akcję, Popek ruszył z mocną kontrą! Naruszony Francuz, Polak idzie w awanturę! Orsu Corsu odpowiedział potężnym prawym sierpem i odciął Popka!

Sprawdź!  Kubiszyn o potencjalnym pojedynku z Wrzoskiem: " Jesteśmy kickboxerami i walka..."

Wynik walki: Orsu Corsu wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.