GROMDA

GROMDA 15. Słomka masakruję twarz Capo! Wygrywa brutalne starcie! [WIDEO]

Na gali GROMDA 15 kolejną walkę stoczył Piotr Półchłopek, czyli „Capo”. Jego przeciwnikiem był zwycięzca turnieju z 13. edycji – „Słomka”.

Gala GROMDA 15 kończyła kolejny bardzo udany rok dla największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Po latach w końcu został wyłoniony niekwestionowany mistrz, którym został „Don Diego”. Nie zabrakło hitowych debiutów oraz emocjonujących pojedynków, co miało też miejsce dzisiejszego wieczoru.

Oprócz elektryzującego turnieju na gali GROMDA 15 fani zobaczyli też liczne superfighty. Ponownie w charakterystycznym ringu 4×4 m stawił się „Capo”, który ma za sobą aż 7 walk na gołe pięści, z których zwyciężał w pięciu. Tym razem Półchłopek zmierzy się ze „Słomką”, który podczas GROMDA 13 sensacyjnie wygrał turniej.

GROMDA 15. Capo vs Słomka – RELACJA

RUNDA 1

Capo szybko doskakuje z niskimi ciosami na korpus, Słomka jest na to przygotowany z podbródkiem. Trafia mocnym lewym prostym, sięgnął też prawym Słomka. Capo atakuje obszernymi uderzeniami na głowę, ale radzi sobie w półdystansie wyższy Słomka. Ładnie celuje prawym podbródkiem na schylającego się Półchłopka bijok z gór, Capo obrywa kolejnymi razami i po jednym z podbródków musiał przyklęknąć, ale rundę zakończył gong.

Sprawdź!  Don Diego o walce Szeliga vs Popek w GROMDZIE: "Jest wielu zawodników, którzy nie mają super umiejętności, ale..."

RUNDA 2

Półchłopek wywiera presję, ale świetnie kontruje Słomka. Walczy praktycznie bez gardy, trafia mocnymi podbródkami i krótkimi hakami. Coraz bardziej rozbity Capo, inkasuje kolejne ciosy, ale odpowiada uderzeniami na głowę. Słomka konsekwentnie bije sierpami i podbródkowymi, Capo twardo stoi na nogach, ale stracił sporo sił.

RUNDA 3

Capo nie zwalnia z ofensywą, ale Słomka nadal świetnie czuje dystans i rozbija rywala. Półchłopek miesza ciosy na tułów i głowę, sięga prawym rywala! Słomka stracił sporo sił, ale on też mocno odpowiada. Capo zamknął rywala na siatce, posyła kolejne bomby w krótkim dystansie. Słomka uciekł z lin i trafił potężnym prawym, który posłał Półchłopka jeszcze na deski.

RUNDA 4

Za wolny Słomka ciężko oddycha, doskakuje do niego Capo z mocnymi ciosami. Nieustanna presja Półchłopka, zasypał oponenta ciosami na korpus i wyprowadził mocny podbródek. Capo kompletnie bez sił, ale wyskakuje z kolejną serią, gdy tylko zobaczył przeciwnika! Słomka celnie bije prostym, ale podbródki już przecinają powietrze. Posła lewy prosty Capo, Słomka odpowiedział prawym, ale panowie spotkają się w nielimitowanej czasowo rundzie!

Sprawdź!  Don Diego komentuje brak walki na FAME 20! Kiedy zadebiutuje we freakowej federacji? [WIDEO]

A jednak nie! Narożnik przerywa walkę i Słomka wygrał!

Wynik walki: Słomka wygrał przez TKO w 4. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Mistrz jest tylko jeden, Don Diego Kubiszyn, piękna, szybka i efektywna walka, cale serce w zwycięstwo, brawo Mistrzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.