Wotore

Wotore 5 PPV gdzie i jak oglądać? Karta walk, transmisja na żywo Wotore 5. Jak kupić Wotore 5 PPV?

Czas oczekiwania dobiega końca. 29 kwietnia o 20:00 rusza Wotore 5! Spektakularne show krwawych walk na gołe pięści. Interesujące super-fighty, ośmioosobowy turniej o nagrodę finansową, teatralna oprawa. To wszystko gwarantuje niesamowite emocje! Gdzie i jak oglądać Wotore 5 PPV? Transmisja na żywo, karta walk. Typowanie Wotore 5. Jak wykupić PPV Wotore 5?

-> KUP WOTORE 5 PPV!

Gdzie oglądać Wotore 5?

Federacja Wotore szturmem wbiła się na rynek sportów walki w Polsce. Żadna inna organizacja nie może pochwalić się tak klimatyczną, mroczną oprawą. Do tego dołożyć trzeba krwawe, ekscytujące pojedynki, co gwarantuje ogromne emocje!

Wotore 5 odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. To pierwszy raz, gdy organizatorzy wyjechali poza Katowicką Walcownię. Wyjazd nad morze to jednak nie jedyna atrakcja. Walką wieczoru ogłoszono starcie Marcin Wrzosek vs. Vaso Bakocevic! Oprócz tego pojawią się także inni zawodnicy, znani z poprzednich edycji Wotore!

Wotore 5 PPV transmisja na żywo

W co-main evencie dojdzie natomiast do wielkiego rewanżu z Genesis 1. Michał „Matrix” Królik, który wygrał pojedynek w 2020 roku, będzie chciał po raz kolejny udowodnić swoją wyższość nad Bartoszem Batrą. Wówczas starcie było krwawe, a w Wotore dodatkowo fighterzy mogą także kopać. Jak będzie tym razem? Okaże się to 29 kwietnia w Gdańsku. Transmisja na żywo tylko w pay-per-view.

Sprawdź!  Bartosz Zaczeniuk awansuje do półfinału WOTORE 4! Poddał rywala w pierwszej odsłonie

Na gali pojawi się także Robert Maruszczak, trener m. in. Mateusza Murańskiego. Zmierzy się on z Szymonem Szynkiewiczem w innym super-fight’cie. W końcu wyjaśni się także kwestia wygranego turnieju Wotore 4. Jakub Ozga zawalczy o 50 tysięcy złotych z Dominikiem Owsianym.

Oczywiście podczas Wotore 5 PPV nie zabraknie kolejnego turnieju. W ośmioosobowych zawodach biorą udział Bartosz „Ufol” Kwiatkowski, Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski, czy znany z KOTS Raul Joshua Stir! Niesamowite emocje i krwawe boje gwarantowane.

-> WOTORE 5 PPV KUPISZ TUTAJ!

Wotore 5 PPV – jak wykupić?

Transmisja Wotore 5 dostępna jest jedynie za pośrednictwem PPV, które kupić można TUTAJ. Płatności dokonać można kartą, ePrzelewem, czy też za pomocą kodu Blik. Najbardziej podstawowa wersja to wariant Basic 27,23 zł, która daje możliwość do transmisji gali w jakości 720p i 24-godzinny dostęp do nagrania gali. Za 34,30 zł dostępna jest opcja Premium, a wraz z nią stream live w jakości 1080p oraz możliwość obejrzenia nagrania Wotore 5 PPV przez cały tydzień!

Organizatorzy Wotore 5 nie pozostają obojętni na ludzką krzywdę. Z tego powodu dostępne są też dodatkowe warianty Wotore 5 PPV: BASIC UKRAINA za 30,26 zł oraz PREMIUM UKRAINA za 37,32 zł. W obu uwzględniono opłatę, która zostanie przekazana na rzecz zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej. Po wybraniu interesującej nas opcji przechodzimy do wyboru płatności.

Sprawdź!  Marcin Wrzosek o starciu z Don Kasjo: "Przeanalizowałem wszystkie jego walki. Typ ma taką manierę, której się nie da oduczyć..."

Typowanie Wotore 5. Obstaw walki w STS!

Zawodnicy Wotore 5 to prawdziwi fighterzy z krwi i kości! To też gwarantuje wielkie emocje, zwłaszcza w turnieju z wysoką nagrodą finansową. W super-fightach znaleźć można zawodowców, jak były mistrz KSW Marcin Wrzosek, czy weteran ponad 60. walk w MMA, Vaso Bakocevic. Choć Czarnogórzec stoczył już jedną walkę na gołe pięści, to jednak „The Polish Zombie” jest faworytem według największego polskiego bukmachera STS.

Wszystkie wydarzenia związane z WOTORE 5 możecie obstawiać w STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników. STS  oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu aż do kwoty 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> OBSTAW WOTORE 5 BEZ RYZYKA!

Kiedy Wotore 5?

Gala Wotore 5 odbędzie się 29 kwietnia, a rozpocznie się o godzinie 20:00.

Gdzie Wotore 5?

Wotore 5 odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku. Bilety dostępne są na stronie kupbilecik.pl. Transmisja na żywo Wotore 5 pay-per-view wykupić można TUTAJ.

Sprawdź!  Lokalizacja gali Wotore 5 ROBI WRAŻENIE! W walce wieczoru na gołe pięści zawalczy Marcin Wrzosek!

Wotore 5 karta walk

Walka wieczoru:

  • Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs. Bartosz Batra

Wielki finał Wotore 4 o 50.000 zł

  • Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs. Szymon Szynkiewicz
  • Rafał Szczerbiński vs. Christos Navrozidis

Turniej Wotore 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.