Wotore

(VIDEO) „Sołtys” z ostrymi słowami do Pietraszka, który nie przyjechał na ważenie: „Brak szacunku ku*wa. Boi się? Nie przespałby nocy?”

Zawodnik WOTORE nie ukrywał zdenerwowania po oficjalnej ceremonii ważenia. Skierował kilka ostrych słów do swojego rywala, którego nie miał okazji jeszcze poznać.

Już dzisiaj odbędzie się gala WOTORE 4, na której dojdzie do starcia o pas International, czterech superfightów oraz turnieju. W zawodach, których stawką jest 50 tysięcy złotych, weźmie udział 8 uczestników. Fighterzy podczas wczorajszej ceremonii wylosowali swoich rywali.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

Niestety nie wszyscy zawodnicy pojawili się na wydarzeniu, co mocno nie spodobało się Marcinowi Szołtysikowi. Zawodnik, który w przeszłości toczył pojedynki w formule MMA, w etapie ćwierćfinałowym trafił na nieobecnego Krzysztofa Pietraszka

Już podczas wydarzenia fighterowi puściły nerwy i postanowił wrócić na arenę, żeby przekazać swojemu przeciwnikowi wiadomość. Nie szczędząc ostrych słów, wyjaśnił, że lepiej będzie, jak Pietraszek w ogóle nie pojawi się na gali, bo zostanie zmiażdżony i wyląduje na oddziale chirurgicznym.

„Sołtys” w rozmowie z portalem fansportu.pl skomentował całą sytuację i przyznał, że jest to brak szacunku ze strony Pietraszka, który zlekceważył swojego przeciwnika.

Sprawdź!  Brutalny nokaut soccer kickiem! "Sołtys" wyniesiony na noszach!

Nie wkurwiłbyś się, że nie ma przeciwnika? Kurwa stoisz, przychodzisz, przyjeżdżasz, a ktoś cię lekceważy i nie przyjeżdża. Brak szacunku kurwa. No jest bitka, napierdalamy się, to się poznajmy wcześniej. Boi się? Nie przespałby nocy, czy co? Nie znam w ogóle nazwiska. Nie wiem co to za typ. Jebie mnie to, co to za koleś.

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Kursy na galę WOTORE 4

Galę WOTORE 4 obstawicie wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.