Wotore

(VIDEO) Robert Maruszak przed WOTORE 5: „Będzie brutalnie, będzie krwawo, dam z siebie wszystko”

Już jutro do akcji powróci trener Murańskich, czyli Robert Maruszak, który na gali WOTORE 5 zmierzy się w superfightcie.

Maruszak ma na swoim koncie pojedynki zarówno w MMA, jak i na gołe pięści. W tej drugiej formule zadebiutował na gali Krwawy Sport 5 styczniu i pokonał Barosza Sarbiewskiego przez nokaut. Kolejną walkę stoczył już tydzień później.

Na gali WOTORE 4 wziął udział w turnieju. W ćwierćfinale zmierzył się z Tomaszem Purzyckim. Na pokonanie rywala potrzebował zaledwie 40 sekund. Niestety ze względu na kontuzję nie był w stanie kontynuować turnieju i zawalczyć w półfinale.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Robert Maruszak przed WOTORE 5

Już jutro w gdańskim Teatrze Szekspirowskim ponownie powróci do akcji. Tym razem nie zawalczy jednak w turnieju, a w dodatkowym superfightcie. Zmierzy się z mocnym rywalem Szymonem Szynkiewiczem. Zawodnik zdradził, że starcie z trudnym przeciwnikiem jedynie motywowało go do cięższej pracy oraz zapowiedział krwawy pojedynek:

– Bez kontuzji i to mnie najbardziej zadowala. Jest mocno, jest fajnie. Przepracowałem tak, jak chciałem i jestem gotowy. Rywal jest bardzo mocny, bardzo solidny i to mi się podoba. To motywowało mnie do jeszcze cięższej pracy. Zasady są inne, niż wszystkie, są brutalne, ludzie chcą to oglądać i ja się na to piszę. Oglądajcie, będzie mocno, będzie brutalnie, będzie krwawo, a ja dam naprawdę z siebie wszystko.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak wygrywa i wyzywa "Boxdela"! "P***dolony grubasie, chodź do mnie!"

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.