Wotore

Walczył w podziemnym fight clubie. Teraz „Ufol” z Rzeszowa zadebiutuje na WOTORE 4!

Coraz więcej dzieje się wokół organizacji WOTORE, która powraca na rynek sportów walki. Przypomnijmy, że to właśnie WOTORE zapoczątkowało walki na gołe pięści w Polsce. Po trzech zorganizowanych galach i dłuższej nieobecności postanowiono reaktywować projekt, stawiając przy tym na duże zmiany!

Najważniejszą zmianą jest formuła i zasady całego turnieju. Tym razem fani nie będą narzekać na to, że pojedynki są nudne i szybko przenoszone do parteru, gdzie zawodnicy szukają poddania, lub wypchnięcia rywala za arenę.

WOTORE postawiło na aktywną walkę w parterze, jeśli zawodnik nie dostosuje się do tej reguły to sędzia podniesie pojedynek, który będzie kontynuowany w stójce. Celem zawodnika, który sprowadzi walkę do parteru powinno być jak najszybsze jej zakończenie, bez chęci stabilizowania pozycji lub zmęczenia przeciwnika.

Dozwolone będą uderzenia głową, również w walce w parterze, uderzenia kolanem w głowę w trakcie walki w parterze, soccer kicki i stompy!

Pojedynki odbywać się będą na dystansie 3 rund, z czego pierwsze dwie będą trwały 3 minuty, a ostatnia bez limitu czasowego.

Sprawdź!  "Inkwizytor" na deskach po pierwszym uderzeniu! Więcławski awansuje do finału WOTORE!

-> Kup dostęp do WOTORE 4

Głośne nazwiska na Wotore 4

Kolejną zmianą są zawodnicy, których zobaczymy na WOTORE 4! Tym razem organizacja postanowiła sięgnąć po nazwiska, o których głośno jest za granicami naszego kraju.

Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem na WOTORE 4, który do tej pory bił się w podziemnym fight clubie – „King Of The Streets” jest Simon „The Savage” Henriksen. Pochodzący z Danii wojownik utożsamia się z klubem piłkarskim Brondby i poprzez widowiskowe pojedynki i ogromne emocje, jakie dostarcza widzom zdobył rzeszę swoich fanów w bardzo krótkim czasie. W walkach na gołe pięści jak do tej pory jest niepokonany, a na gali, która odbędzie się 21 stycznia w Katowicach sprawdzi się z doświadczonym Michałem „Wampirem” Pasternakiem. Informacja o tym zestawieniu wywołała potężne zainteresowanie w świecie sportów walki, a fani starć na gołe pięści naprawdę jarają się tym pojedynkiem!

WOTORE postanowiło pójść za ciosem i zakontraktować kolejnego zawodnika, który do tej pory bił się właśnie w wyżej wspomnianym „KOTS’ie„. Tym razem jest to nazwisko z Polski!

Sprawdź!  Gigantyczna różnica kursów! Simon "The Savage" skazywany na porażkę w walce z Pasternakiem na WOTORE 4

„Ufol” zawalczy na WOTORE

Na WOTORE 4 zobaczymy fanatyka Resovii Rzeszów, „Ufola„, który ma za sobą jeden pojedynek na gali KOTS: 80, gdzie w fenomenalnym stylu rozprawił się z zawodnikiem o pseudonimie „Calavera 020” z Amsterdamu. Pomimo tego, że rywal „Ufola” był wyższy o ponad 20 cm i miał znacznie większy zasięg ramion Polak w perfekcyjny sposób poprowadził starcie wygrywając przez TKO w niecałe dwie minuty.

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski trenuje w Street Authonmy Rzeszów z trenerem Wiesławem Kanią i Krzysztofem Bańkowskim. Ze sportami walki jest związany od 16. roku życia. Stoczył kilka zawodowych walk w kickboxingu i mma – głównie za granicą.

ZOBACZ WALKĘ „UFOLA” W KOTS – TUTAJ.

fot. „UFOL” / KOTS

Gala WOTORE 4 odbędzie się już w piątej, 21 stycznia! Transmisja tylko w systemie PPV z naprawdę mocną kartą walk!

Dostęp PPV do WOTORE 4 wykupisz tutaj.

Walka wieczoru:

WOTORE 4

Szczegóły WOTORE 4:

  • Wydarzenie: WOTORE 4
  • Data: 21 stycznia (piątek)
  • Godzina: 18:00
  • Dostęp PPV: tutaj

Techniki zabronione w WOTORE:

Podczas WOTORE 4 zabronione będzie gryzienie, drapanie i szczypanie rywala, ciosy w tył głowy i kręgosłup, dźwignie na małe stawy, ciągnięcie za włosy i opluwanie rywala.

Sprawdź!  Finał WOTORE 3 na... WOTORE 5! Szymon Szynkiewicz ponownie zawalczy z Piotrem Więcławskim!

Sędziowie będą karali zawodników za każde niesportowe zachowanie, ale również za unikanie walki, samowolne opuszczanie areny i udawanie kontuzji.

Na gali WOTORE 4 (21 stycznia, Walcownia Katowice) odbędzie się pojedynek Michała Pasternaka, doświadczonego polskiego zawodnika MMA i posiadacza pasa WOTORE w kategorii open, z duńczykiem Simonem Henriksenem – jednym z najlepszych zawodników walk na gołe pięści na świecie. Starcie będzie main eventem gali WOTORE 4!

Dostęp do WOTORE 4 -> TUTAJ

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.