Wotore

Wygrał ostatni turniej i powraca na WOTORE 4! Piotr Więcławski underdogiem w walce z Denisem Labrygą

Już jutro w katowickiej Walcowni odbędzie się gala WOTORE 4, na której zobaczymy zawodników znanych z poprzednich edycji oraz fighterów po raz pierwszy walczących dla polskiej organizacji.

Nowy zawodnik, który wzbudza największe emocje to bez wątpienia gwiazda King Of The Streets Simon „The Savage” Henriksen, który w pojedynku wieczoru stanie do walki o pas WOTORE International. Nie będzie miał on łatwego zadania, gdyż zmierzy się z aktualnym mistrzem kategorii open Michałem Pasternakiem.

WOTORE 4 to także superfighty i turniej, w którym udział weźmie ośmiu zawodników, w tym m.in. znany z GROMDY Krzysztof Pietraszek, czy też Robert Maruszak, który zaledwie tydzień temu wziął udział w gali Krwawy Sport i w walce na gołe pięści zdeklasował swojego rywala.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

W dodatkowych pojedynkach ponownie zawalczą znani kibicom Eric Olsen, Roger „Furiat” Burjański, czy Piotr Więcławski. Ostatni z nich wziął udział w ostatniej edycji i zwyciężył w zaskakujący sposób.

W ćwierćfinale został zdyskwalifikowany po nielegalnym kopnięciu, jednak jego rywal nie był w stanie walczyć dalej, więc do kolejnego etapu awansował „Gruby”. W półfinale przegrał z Szymonem Szynkiewiczem, jednak Więcławski ponownie miał dużo szczęścia.

Sprawdź!  Bukmacherzy wskazali dużego faworyta! Znamy kursy na walkę Labryga vs Karwat

Drugi z finalistów także doznał kontuzji i „Gruby” tym samym trafił do finału. Wykorzystał swoją szansę, zrewanżował się Szynkiewiczowi i zwyciężył nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych.

WOTORE 4 PPV – OGLĄDAJ

Kursy na walkę Piotr Więcławski vs Denis Labryga

Tym razem „Gruby” nie weźmie udziału w turnieju, a stoczy superfight, w którym zmierzy się z Denisem Labrygą. Początkowo bukmacherzy jako faworyta wskazywali Więcławskiego. Kursy szybko jednak uległy zmianie i zwycięzca WOTORE 3 to coraz większy underdog.

Galę WOTORE 4 obstawicie i wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

  • Piotr Więcławski – 2.10
  • Denis Labryga – 1.60

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Interesująco wyglądają kursy na inne zestawienia. Jak na razie mamy możliwość obstawienia super-fightów i walki wieczoru, jednak po dzisiejszym losowaniu, które odbędzie się o godzinie 19:00 poznamy kursy na walki turniejowe.

Sprawdź!  Labryga odpowiada na ostre słowa Załęckiego! Dojdzie do pojedynku! [WIDEO]

Kursy bardzo szybko ulegają zmianie. Początkowo w zestawieniu Roger Burjański vs Bartosz Kwiatkowski. Drugi z zawodników był dużym underdogiem, a kurs na jego zwycięstwo wynosił aż 2.45! Teraz spadł zaledwie do 1.82.

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Zbliżająca się gala WOTORE 4 będzie dostępna jedynie w systemie PPV. Wydarzenie można obejrzeć również na żywo, jednak liczba biletów jest mocno ograniczona. Początek gali o godzinie 18:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 29,99 zł!

  • Data: 21 stycznia, piątek
  • Godzina: 18:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Cena PPV: 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.