FAME MMA

(VIDEO) Awantura podczas face to face! Boxdel uderzył Pawła Jóźwiaka!

Wczoraj miała miejsce II konferencja prasowa przed Fame MMA 17, które będzie miało miejsce już w najbliższy piątek. Na face to face Pawła Jóźwiaka i „Boxdela” poszły uderzenia z pięści!

-> Oglądaj Fame MMA 17 NA ŻYWO!

Pojedynek włodarzy na FAME 17 przepełniony jest złą krwią. Prezes Fight Exclusive Night i jedna z czołowych postaci największej federacji freak fight w Polsce zmierzą się w klatce rzymskiej, w której wyjaśnią trwający od wielu miesięcy konflikt. Ten mocno podgrzewany był na konferencjach przed galą.

Bójka włodarzy podczas face to face!

Wczorajszego wieczoru miały miejsce kolejne, ostatnie panele przed Fame MMA 17. Gala będzie miała miejsce w najbliższy piątek, 3 lutego. Jeszcze dziś zawodnicy spotkają się na media treningu i oficjalnej ceremonii ważenia.

Michał „Boxdel” Baron tym razem zachowywał się o wiele spokojniej względem swojego rywala, choć nie zabrakło licznych szpilek. W końcu doszło też do kolejnego spotkania face to face pomiędzy włodarzami, gdzie doszło do niemałej szarpaniny! „Boxdel” wyprowadził kilka uderzeń na Pawła Jóźwiaka, który miał mu wsadzić palec w oko.

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak zawalczy z Marcinem Najmanem w 2022 roku! "W formule bokserskiej nie miałbym z nim żadnych szans"

Rozzłoszczony „Prezes FEN” chciał opuścić konferencję jeszcze w trakcie jej trwania. Ostatecznie jednak został przekonany do powrotu za stół, lecz ewidentnie targały nim spore emocje.

Sytuację możecie zobaczyć poniżej.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

FAME MMA 12 – CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo.  Gdzie oglądać? – StrefaMMA.pl – Portal sportów walki

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Parke ostro o Szelidze! Chce walczyć w innej formule: "Nie masz jaj! Ty mnie wyzwałeś, więc ja stawiam warunki"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.