Boks

(VIDEO) Mocna wiadomość do Jake’a Paula! John Fury ostrzega YouTubera! „Bądź gotów na to, że skończysz…”

To było nieuniknione. John Fury, który będzie przygotowywał swojego syna Tommy’ego do walki z Jakiem Paulem przekazał Amerykaninowi ostrą wiadomość!

Pięściarze-celebryci pierwszy raz w ringu spotkać mieli się jeszcze w grudniu 2021 roku, jednak Anglik wycofał się z powodu urazu żeber. W jego miejsce wkroczył Tyron Woodley, którego Jake Paul znokautował w 6. odsłonie. Po raz kolejny „TNT” i „The Problem Child” mieli zmierzyć się w sierpniu 2022 w Madison Square Garden.

Wtedy to jednak Tommy’emu Fury’emu odmówiono możliwości wylotu do USA, a po kolejnych komplikacjach z zastępstwem odwołano całe wydarzenie. Teraz, o ile ponownie nic nie stanie na przeszkodzie, pięściarze spotkają się 26 lutego w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej.

Panowie przy każdej możliwej okazji wbijali sobie szpilki. Podobnie było przed kilkoma miesiącami, gdy na specjalnym evencie w Dubaju YouTuber pełnił rolę komentatora, a w jednym ze starć wystąpił „TNT”. Po zakończonym pojedynku wraz z ojcem mocno zaczepiali „The Problem Child”. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ – (VIDEO) Rodzina Furych atakuje Jake’a Paula! „Chodź, walczmy teraz!”

Sprawdź!  Wasyl Łomaczenko chwycił za broń! Wstąpił do batalionu obrony terytorialnej Ukrainy! "Panie, obdarz swój lud pokojem..."

John Fury, niczym swój starszy syn, nagrał specjalne wideo dla YouTubera. Senior pięściarskiego rodu ostrzegł najbliższego przeciwnika swojego syna i zasugerował, że ten może skończyć na noszach!

Krótkie wideo dla Jake’a Paula i spółki. Być może myślisz, że Tommy się nie pojawi. Jesteś w wielkim błędzie i będziesz zawiedziony, bo na milion procent się pojawimy. Nie możemy się doczekać tej walki, gościu. Nie ma takiej opcji, nie ma takiej możliwości, że do tego nie dojdzie.

Jeśli więc marzysz w tym swoim dziecięcym móżdżku, że się nie pojawimy i Tommy nie stawi się do walki – to jesteś w wielkim błędzie. Bądź gotów na to, że skończysz na noszach, przyjacielu! Właśnie to cię czeka.

Nie masz najmniejszych szans, nie daję ci ani krzty możliwości. W ostatniej walce z Silvą nie trafiłeś, oglądałem to wielokrotnie. Tym razem znajdziesz się w prawdziwej walce, z pięściarzem, który umie korzystać z obu rąk. Tak więc mała rada – garda wysoko.

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs. Fury

Walkę Paul vs. Fury obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Były rywal Adama Kownackiego zastrzelony w Wigilię na oczach rodziny! Znamy szczegóły zabójstwa

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.