FAME MMA

(VIDEO) Don Diego typuje main event FAME 17: „On nie jest żadnym zawodnikiem MMA. To po prostu jest chłoptaś, który…”

Mateusz Kubiszyn pojawił się na wczorajszej konferencji FAME 17 i wytypował main event, w którym zmierzy się Amadeusze Roślik i Kamil Łaszczyk.

Już w piątek w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się kolejna edycja FAME. Na karcie walk znalazło się 10 emocjonujących zestawień, w tym wyczekiwana konfrontacja freak fightera z zawodowym pięściarzem, który w ringu jest niepokonany.

„Don Diego” typuje main event FAME 17

Jeśli chodzi o typowanie, to zdania są podzielone. Środowisko bokserskie jest przekonane, że Łaszczyk odniesie łatwe zwycięstwo. Natomiast z drugiej strony osoby ze świata MMA spodziewają się, że „Ferrari” sprawi niespodziankę. Teraz głos w sprawie starcia zabrał także Mateusz Kubiszyn, który rozmawiał z portalem fansportu.pl.

Przede wszystkim wskazał, że Amadeusz nie jest prawdziwym zawodnikiem MMA. Ma na swoim koncie kilka pojedynków, jednak jak wiemy, nawet porównując z innymi freak figherami, trenuje bardzo rzadko, o czym nie raz mówił Mirosław Okniński.

Kubiszyn przyznał też, że warunki i szybkość Łaszczyka mogą sprawić, iż „Ferrariemu” będzie ciężko rozprawić się ze zwinnym rywalem:

Sprawdź!  Ferrari popełnił błąd? Tańcula o jego walkach na FAME 18: "Odpłynął. To może być jego koniec we freak fightach" [VIDEO]

– No dobra, ale „Ferrari” nie jest żadnym zawodnikiem MMA. To po prostu jest chłoptaś, który coś tam bije i tyle. To jest zupełna różnica pomiędzy moją walką z Damianem Janikowskim czy chociażby z Denisem, który coś tam potrafi i dość mocno przeważał. Nie uważam, żeby „Ferrari” czymkolwiek zaskoczył. Kamil ma doświadczenie uliczne i to będzie jego taka reakcja obronna. On jest mały, zwinny, szybki. Złap dużą piłkę, a złap malutką, trudniej.

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Łaszczyk wycofał się z kolejnej walki! Wasilewski komentuje: "FAME było gwoździem do trumny. Jest po karierze"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.