Wotore

Pietraszek wystraszył się starcia z „Sołtysem”? Nie zawalczy na gali WOTORE 4! „Pietraszek zrezygnował. Na zastępstwo wchodzi…”

Krzysztof Pietraszek dzień przed galą zrezygnował z walki na WOTORE! Organizacja znalazła już zastępstwo i w turnieju zawalczy podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego.

Już dzisiaj o godzinie 19:00 rozpocznie się gala WOTORE 4, na której odbędzie się kolejny turniej na gołe pięści. Zwycięzca całych zawodów zdobędzie nagrodę główną w wysokości 50 tysięcy złotych.

W turnieju miał wziąć udział Krzysztof „Doberman” Pietraszek znany z GROMDY. Niestety nie pojawił się na wczorajszej ceremonii ważenia. Podczas losowania par w ćwierćfinale trafił na Marcina Szołtysika, który nie krył swojego niezadowolenia.

„Sołtys” był zdenerwowany tym, że jego rywal jest nieobecny. Uznał to za brak szacunku i zlekceważenie. Zawodnik postanowił przekazać kilka ostrych słów swojemu przeciwnikowi. Wyjaśnił mu, że lepiej dla niego, jeśli nie zawalczy w jutrzejszym turnieju, bo zostanie zmiażdżony i trafi na oddział chirurgiczny.

Karta walk i lista zawodników WOTORE 4 – tutaj.

Wygląda na to, że „Doberman” posłuchał rad „Sołtysa”. Zawodnik bowiem zrezygnował z walki na WOTORE 4. Najpierw informację przekazał Mirosław Okniński, który wyjaśnił, że Pietraszka zastąpi zawodnik trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Sprawdź!  "Ufol" z Resovii Rzeszów dużym underdogiem w starciu z "Furiatem! Już jutro zawalczą na WOTORE 4!

Organizacja WOTORE potwierdziła, że w turnieju weźmie udział Jakub Ozga. Fighter walczący w kategorii półciężkiej ma za sobą trzy zawodowe pojedynki. Wszystkie walki stoczył na gali TFL i wygrał przed czasem. Ostatni raz w klatce mogliśmy zobaczyć go jeszcze w 2019 roku.

Poniżej znajdziesz nagranie, na którym „Sołtys” kieruje ostre słowa do Pietraszka:

Wykup dostęp do WOTORE 4 – tutaj

Kursy na galę WOTORE 4

Galę WOTORE 4 obstawicie wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic, który ma wyłączność na piątkowe wydarzenie.

Rejestrując się w BetClic – tutaj, odbierzecie bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 550 zł! Jeśli Wasz kupon okaże się wygrany, gratulacje! Jeśli natomiast nie uda Wam się trafić wszystkich typów, dostajecie zwrot do 550 zł!

-> Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic

Otwórz konto i odbierz bonus w BetClic – tutaj.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.