High League

High League 6 – Wyniki walk NA ŻYWO

Już za moment rusza gala High League 6, podczas której kibice zobaczą walki swoich ulubieńców ze świata sportu, Internetu, czy show biznesu. Denis Załęcki zmierzy się z Pawłem Tyburskim, Marcin Najman z Pawłem Jóźwiakiem, a „pashaBiceps” zadebiutuje w MMA przeciwko Marcinowi Dubielowi. Wyniki wszystkich walk High League 6 i relacja LIVE – zapraszamy!

High League 6 PPV to pierwsze w tym roku wydarzenie od federacji, na której czele stoi raper Malik Montana. Tego wieczoru odbędzie się 9  emocjonujących pojedynków z udziałem największych gwiazd sportu, muzyki i polskiego show biznesu. Powraca Dawid „Crazy” Załęcki, który szybko skończył Alana Kwiecińskiego, a kilka miesięcy później jeszcze szybciej poradził sobie z weteranem 70. walk – Vaso Bakoceviciem. W katowickim spodku tata Denisa zmierzy się w ekscytującym boju z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

High League 6: wyniki. Kto wygrał?

Zgodnie z zapowiedzią w oktagonie pojawi się też młodszy z Załęckich. Toruński „Bad Boy” tym razem w formule bokserskiej zmierzy się z bardzo cenionym Pawłem Tyburskim. Między fighterami nie ma złej krwi, ale ich face to face na oficjalnej ceremonii ważenia przed galą był niezwykle elektryzujący. Popularny „Tybori” ma ogromne aspiracje i mierzy w sportowe organizacje. Na High League 6 PPV najpierw jednak będzie musiał poradzić sobie z Denisem Załęckim.

Wreszcie odbędzie się też rewanżowa, hitowa walka Najman vs. Jóźwiak. Były pięściarz pierwotnie miał się zmierzyć z Jackiem Murańskim, który jednak wycofał się z pojedynku. Jego miejsce zajął „Prezes FEN”, który bardzo szybko znokautował „El Testosterona” w ich starciu na WOTORE. Jak będzie tym razem? Walka dostępna będzie tylko w High League 6 PPV.

Sprawdź!  Najman wściekły na Adamka! "Ten tchórz wytarł sobie m*rdę chorymi dziećmi!"

-> Oglądaj High League 6 PPV na żywo!

O której gala High League 6? Studio przed wydarzeniem rusza o 19:15, a początek gali już o 20:00!

High League 6 – Wyniki i relacja LIVE

Poniżej wyniki wszystkich walk High League 6 PPV oraz relacja LIVE.

Sprawdź!  (VIDEO) Bonus BGC nie wytrzymał w studiu! "Teraz mnie wkur**eś poważnie. To nie są żarty, zaraz mu wyje***e i zrobimy tutaj walkę"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.