High League

Denis odpowiada kibicom na zarzuty o trenowanie z konfidentami w klubie Oknińskiego!

Denis Załęcki odpowiedział na oskarżenia i mocne komentarze Internautów, którzy pytają o sytuację w nowym klubie, gdzie aktualnie przygotowuje się do walki.

Przed „Bad Boyem” bardzo trudne zadanie, gdyż na gali High League 4 wyjdzie do drugiej walki w MMA, w której zmierzy się z byłym pięściarzem Arturem Szpilką. Aby odpowiednio przygotować się do pojedynku, po ostatniej porażce z Mateuszem Kubiszynem, zdecydował się zmienić klub oraz trenera.

Teraz Załęcki będzie przygotowywał się pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener w jednym z wywiadów zdradził, że „Bad Boy” jest bardzo pracowity. Okniński nie ukrywa, że jest zadowolony z podjęcia współpracy z nowym zawodnikiem.

Denis Załęcki o konfidentach w klubie Mirosława Oknińskiego

Przejście do klubu prowadzonego przez Oknińskiego spotkało się dość mocną krytyką. Na social mediach można znaleźć wiele komentarzy od Internautów, którzy twierdzą, że Załęcki trenuje razem z konfidentami. Jak bowiem wiadomo, w klubie trenują osoby, które współpracowały z policją.

Z tego względu na „Bad Boya” spadła duża krytyka. Jak się jednak okazało, nie wygląda to tak, jak myślą Internauci. Sam trener w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco wyjaśnił, że na samym początku rozmawiał w tej sprawie z Denisem.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki romantyk! Lexy dostała różę!

Natomiast sam zawodnik udostępnił na swoich social mediach Instastory, na którym wyjaśnił – Nie trenuję z konfidentami i nigdy nie będę trenował.

Wyjście z takiej sytuacji może wyglądać tak jak w przypadku Tomasza Sarary, gdy trenował w ASWW. Umówił się on z Oknińskim, że gdy będzie przychodził do klubu, to konkretnej osoby nie będzie na sali, tak, żeby nie wchodzić sobie w drogę.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Trener Okniński sam zaczął dymy i obraził się na Artura Szpilkę? "Raczej mu ręki nie podam, bo powiedział..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.