Wotore

(VIDEO) Marcin Najman znokautowany! Jóźwiak zmiażdżył „El Testosterona” w pierwszej rundzie!

Na ten pojedynek czekało wielu kibiców freak fightów. Do akcji powrócił Marcin Najman, który tym razem zmierzył się z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem.

O tym starciu mówiło się od dawna, jednak nikt nie spodziewał się, że odbędzie się na takich zasadach. Od dłuższego czasu rywale zaczepiali się w social mediach i w końcu federacja WOTORE postanowiła zestawić ich ze sobą w brutalnym pojedynku.

Najman dotychczas toczył walki w boksie, kickboxingu oraz MMA. Ma na swoim koncie m.in. starcie z Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą oraz bardziej freakowymi rywalami jak „Daro Lew”, „Bonus BGC”, czy „Misiek z Nadarzyna”.

Tym razem stoczył jednak pojedynek bez rękawic. W starciu z Pawłem Jóźwiakiem obowiązywały zasady MMA, a zawodnicy bili się w samych owijkach. Dla prezesa FEN była to pierwsza walk w życiu, a mimo to był sporym faworytem zarówno w oczach bukmacherów, jak i kibiców.

RELACJA

Runda 1

Jóźwiak wyczekał na cios Najmana, szybko skontrował i powalił „El Testosterona” na matę! Kilka ciosów z góry i Paweł Jóźwiak wygrywa przez TKO!

Sprawdź!  Eric Olsen ponownie zawalczy na gali WOTORE! Tym razem jest dużym underdogiem!

Oficjalny wynik: Paweł Jóźwiak wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.