High League

High League 6 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

Gala High League 6 już jutro, 18 marca o godzinie 20:00. Dziś natomiast o 18:00 rusza oficjalna ceremonia ważenia i media trening bohaterów tego wydarzenia. Kibice na własne oczy będą mogli przekonać się o formie zawodników i zawodniczek. Po raz ostatni zobaczymy spotkania face to face przed walkami, a w tym oczywiście Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Dawid Załęcki, Denis Załęcki vs Paweł Tyburski, czy Marcin Najman. High League 5 – wyniki ważenia NA ŻYWO.

High League 6 PPV. Cena, ile kosztuje? Gdzie oglądać na żywo High League 6?

W piątek o godzinie 18:00 odbyło się oficjalne ważenie zawodników przed hitową galą High League 6 PPV. Przed tym fani przed ekranami i na żywo w arenie zobaczyli również próbkę umiejętności bohaterów show podczas media treningu.

Gdzie i kiedy High League 6 PPV? Jedna z największych polskich organizacji freak fight już w tę sobotę 18 marca przejmie katowicki Spodek. W walce wieczoru spotkają się „pashaBiceps” i Marcin Dubiel, a wcześniej dojdzie do szeregu ekscytujących pojedynków, jak rewanż Najman vs Jóźwiak, czy bokserska potyczka Denis Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski.

Sprawdź!  Zawodnicy odejdą z Prime!? Nadal mają szansę wrócić do FAME i High League: "Prawo nie działa wstecz. Popek i Zusje mają wybór"

HIGH League 6 PPV w opcji BASIC kosztuje już od 34,99 zł. Dzięki niej otrzymacie dostęp do transmisji na żywo HIGH League 6 w jakości 720p. Do tego niesamowite emocje możecie powtórzyć, bo dostajecie 24-godzinny dostęp do nagrania!

Dla największych fanów przygotowany jest wariant PPV HIGH League 6 w wariancie PREMIUM. Już od 39,99 zł stream live dostępny jest w jakości HD 1080p! Do tego zobaczyć możecie też transmisję z Hejt Roomu. Nagranie z wydarzenia dostępne będzie przez cały tydzień!

Kursy bukmacherskie na High League 6

Całą kartę walk High League 6 obstawić możecie tylko i wyłącznie na eFortuna.pl .To jedyny bukmacher na rynku, który ma w ofercie kursy na galę. Nowi użytkownicy już za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Karta walk HIGH League 6 i wyniki ważenia

Poniżej znajdziecie wszystkie zestawienia High League 6 oraz wynika ważenia przed jutrzejszą galą.

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski (80 kg) vs (79,8 kg) Marcin Dubiel
  • Lexy Chaplin (62,8 kg) vs (62 kg) Paulina Hornik
  • Denis Załęcki (115,8 kg) vs (99,8 kg) Paweł „Tybori” Tyburski
  • Marcin Najman (113,2 kg) vs (101,2 kg) Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak
  • Mateusz Don Diego Kubiszyn (97 kg) vs (96,8 kg) Dawid Załęcki
  • Konrad Karwat (110,2 kg) vs (113,4 kg) Denis Labryga
  • Kacper „Ludwiczek” Bociański (98,4 kg) vs (85,2 kg) Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak (87,2 kg) vs (83,2 kg) Michał Cichy
  • Mateusz „Haribo” Gąsiewski (80,4 kg) vs (82,2 kg) Roger Salla
Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" atakuje "Alanika" na wywiadzie! "Powiedz mi to w oczy, a nie zawsze spier..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.