High League

High League 6. Zaskakujący rywal Marcina Najmana! Będzie rewanż!

Na dzisiejszej konferencji prasowej przed HIGH League 6 poznaliśmy w końcu nazwisko rywala, z którym zmierzy się Marcin Najman!

Gala odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Tego wieczoru dojdzie między innymi do potężnego starcia Denis Labryga vs. Konrad Karwat, pojedynku dziennikarzy „Szalony Reporter” vs. Michał Cichy, czy bokserskiej batalii Denis Załęcki vs. Paweł Tyburski.

Najważniejszą walką tego wieczoru miało być spotkania Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Niestety wobec tragicznych wiadomości sprzed kilku tygodni stary „Muran” musiał wycofać się z udziału w HIGH League 6. Nowego oponenta „El Testosterona” poznaliśmy dziś, podczas pierwszej konferencji prasowej.

Paweł Jóźwiak rywalem Marcina Najmana!

Przeciwnikiem, z którym były pięściarz spotka się w Spodku okazał się być Paweł Jóźwiak! Prezes FEN szybko zaliczył powrót do klatki po niedawnej porażce z Boxdelem.

Będzie to oczywiście drugie spotkanie z Marcinem Najmanem. W pierwszym, na WOTORE 6, Jóźwiak w rekordowym czasie skończył „El Testosterona” w zaledwie 15 sekund! Jak będzie tym razem? Przekonamy się już 18 marca!

Sprawdź!  (VIDEO) Murański obalał z powodu... ciosu poniżej pasa! "Miałem mgłę przed oczami. Nie wiedziałem, w czym walczę"

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 6

Galę High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUSdarmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.