High League

High League 6. Denis Załęcki przygrywa z Tyburskim! Kopał w walce bokserskiej! (VIDEO)

Za nami jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków gali High League 6! Do klatki po kontuzji powrócił Denis Załęcki, który zmierzył się z Pawłem Tyburskim.

„Bad Boy” dzisiejszego wieczoru stoczył swoją czwartą walkę freakową. Wszedł do klatki z bilansem jednej wygranej i dwóch porażek. Ma na swoim koncie zwycięstwo z Alanem Kwiecińskim, kiedy to dominował przez trzy rundy, jednak nie był w stanie skończyć „Alanika” przed czasem.

Natomiast porażki odniósł w starciu z Mateuszem Kubiszynem i Arturem Szpilką. W pierwszym pojedynku o wyniku decydowali sędziowie, a drugi zakończyła poważna kontuzja. Właśnie ze względu na uraz Denisa, walka odbyła się nie na zasadach MMA, ani K-1, tylko w boksie.

Dla Tyburskiego to 5 pojedynek freakowy. Wcześniej przed czasem rozprawił się z Arkadiuszem Tańculą, Łukaszem Lupą, Adamem Soroko i Alberto. Jedyną porażkę odniósł w walce z „Arabem”. Bukmacherzy i duża część kibiców skazywała „Tyboriego” na porażkę, jednak ten zapewniał, że sprawi niespodziankę.

Co ciekawe, Tyburski był na tyle pewny siebie, że kilka dni przed galą postanowił sprowokować rywala podczas face-to-face. Ostatecznie jedno po kilku mocnych słowach przybili sobie piątkę i zapowiedzieli mocne starcie.

Sprawdź!  Alberto zmierzy się z Tyburskim na ulicy? "Nawet bym nie musiał sobie rąk brudzić, a chłopaka by niegrzecznie potraktowali"

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

RELACJA

RUNDA 1

Denis szuka od razu prawego cepa, ale trafia lewym. „Tybori” pokazuje, że nic mu to nie robi. Atakuje Torunianin, ale odezwało się kolano “Bad Boya”! Było liczenie, wracają do walki i agresywniej atakuje Tyburski. Potężnie atakuje Załęcki, który spróbował wyprowadzić kolano! Odjęty punkt, szuka kontr Denis, zaatakował kopnięciem i pada na matę, kolano nie wytrzymało!

Wynik walki: Paweł „Tybori” Tyburski wygrywa walkę przez dyskwalifikację w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.