High League

High League reaguje na zatrzymanie polityków PiS! Wpis szybko został usunięty

Organizacja High League nie daje o sobie zapomnieć. Na Twitterze pojawił się kolejny wpis, który niedługo po publikacji został usunięty.

Freakowa federacja wraz z końcem maja 2023 roku była zmuszona zawiesić działalność. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji po rozpatrzeniu wniosku Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zdecydowało się zamrozić pieniądze na rachunkach High League. Decyzja ta została podjęta ze względu na powiązania właścicieli, czyli rodziny Edelbiev z czeczeńskim przywódcą Ramzanem Kadyrowem.

Z tego powodu też nie odbyła się gala planowana na 17 czerwca. Kilka dni później do mediów trafiła informacja, że powstaje Clout MMA i zastąpiło ono federację, która nie była w stanie organizować kolejnych wydarzeń.

High League cały czas jednak przypomina o swoim istnieniu. Już wcześniej pojawił się na social mediach wpis, który szybko zniknął. Teraz sytuacja się powtórzyła, a na Twitterze mogliśmy przeczytać – Czy teraz oparta na kłamstwie i pomówieniu decyzja wydana przez tego człowieka staje się nieważna?

Jest to oczywiste nawiązanie do zatrzymania polityków PiS Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, którzy mają trafić za kraty. Ten pierwszy jako były szef MSWiA postanowił wpisać High League na listę sankcyjną, co doprowadziło do upadku federacji.

Sprawdź!  Burneika kontuzjowany w pierwszej rundzie! "Robur" wygrywa na High League 3!

To nie wszystko, gdyż federacja postanowiła odpowiedzieć na kilka komentarzy Internautów. Wpis został już jednak usunięty, ale jego treść znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.