High League

High League 6. Labryga dominuje w debiucie! Brutalnie rozbija Karwata!

Za nami wyczekiwany debiut w federacji High League. Swoją pierwszą walkę nie tylko we freakach, ale także w MMA stoczył Denis Labryga.

Jest to zawodnik znany z pojedynków na gołe pięści, jednak sporty walki trenuje od wielu lat. Ma na swoim koncie m.in. głośne starcia na WOTORE, gdzie dwukrotnie pokonał Piotra Więcławskiego. Debiutant nie ukrywa, że ma ambitne plany, jeśli chodzi o przyszłość w sportach walki.

Mocno skupił się na przygotowaniach i trenował w WCA, gdzie miał okazję współpracować z takimi zawodnikami jak były mistrz UFC Jan Błachowicz czy weteran wagi ciężkiej Daniel Omielańczuk. W oczach bukmacherów Labryga był ogromnym faworytem.

Skazywany na porażkę Konrad Karwat stoczył swój trzeci pojedynek w High League. Wcześniej przed czasem rozprawił się z „Tarzanem”, a następnie z Radosławem Słodkiewiczem. Tym razem stanął przed największym wyzwaniem, jednak wierzył w to, że może odnieść zwycięstwo, wykorzystując swoją siłę i zapasy.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

RELACJA

RUNDA 1

Karwat wywiera presję i ściąga na siebie Labrygę, ten kontruje twardymi ciosami. Mocny low Denisa, atakuje prawym, a Konrad skraca dystans. Świetna zmyłka Labrygi, kolejne razy sięgają Karwata, który dobrze kontruje! Dobry podbródek, sierp i kolejny podbródek Denisa. Kolejny uppercut Labrygi i ląduje na deskach Konrad Karwat, zasypuje go ciosami Denis i zwycięża walkę na sekundy przed końcem 1. rundy!

Sprawdź!  Denis Załęcki zareagował na ogłoszenie walki swojego OJCA z KWIECIŃSKIM! Oberwało się też Kubiszynowi. "Te dwie pruj du**..."

Wynik walki: Denis Labryga wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.