High League

High League 6. Dubiel ZMASAKROWAŁ „Pashę”! Posłał na deski i uśpił rywala w pierwszej rundzie!

Za nami ostatni pojedynek gali High League 6, która dostarczyła wszystkim kibicom freak fightów ogromnych emocji. Byliśmy świadkami elektryzujących starć oraz ciekawych debiutów.

W main evencie w akcji ponownie zobaczyliśmy Jarosława „Pashę” Jarząbkowskiego. Stoczył swój drugi pojedynek freakowych i pierwszy w formule MMA. Wcześniej zmierzył się z Michałem „Owcą” Owczarzakiem na zasadach boksu w małych rękawicach.

Najpopularniejszy polski e-sportowiec zaliczył świetny występ i w drugiej odsłonie ustrzelił swojego przeciwnika. Rywal padł na matę, po czym nie chciał kontynuować pojedynku. Jak się okazało, miał problemy z okiem oraz doznał złamania oczodołu.

Tym razem „Pasha” zmierzył się z Marcinem Dubielem, który wszedł do klatki z bilansem 4-2. Pokonał m.in. takich rywali jak Kacper Błoński czy „Tromba”. Pokazał również, że nie boi się wyzwać, biorąc starcie z Alberto. Wszyscy skazywali go na porażkę, jednak ten przetrwał pełen dystans i mimo porażki udowodnił, że ma serce do walki.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ HIGH LEAGUE 6 NA ŻYWO <-

RELACJA

RUNDA 1

“Pasha” atakuje low kickiem, Dubiel szuka kombinacji bokserskiej. Dobrze kontruje Jarząbkowski, ale sięga go też Marcin Dubiel! Przetacza go “Pasha”, a fighter UNIQa zapina gilotynę i kończy walkę!

Sprawdź!  "Hunter" otwarty na pojedynek z Denisem Załęckim! "Mogę walczyć w każdej formule - boks, K-1, MMA"

Wynik walki: Marcin Dubiel wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.