High League

High League 3 – wyniki i relacja NA ŻYWO! Dawid Załęcki MIAŻDŻY „Alanika”!

Już dziś za kilka chwil rozpocznie się nadzwyczajne show w postaci HIGH League 3! W Ergo Arenie ponownie zobaczymy największe polskie gwiazdy i elektryzujące konflikty do wyjaśnienia. Alberto zmierzy się z Marcinem Dubielem, do klatki powróci „Hardkorowy Koksu”, a na zasadach MMA odbędzie się walka Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. HIGH League 3 PPV – wyniki NA ŻYWO!

-> WYKUP DOSTĘP DO HIGH LEAGUE 3!

Wyniki na żywo HIGH League 3

Poniżej relacja live i wyniki na żywo z gali High League 3.

Najważniejszą walką wieczoru 4 czerwca będzie pojedynek Alberto Simao vs. Marcin Dubiel. Debiutujący raper wytwórni GM2L ma zdecydowaną przewagę warunków fizycznych, co można było zobaczyć podczas każdego spotkania twarzą w twarz. Dubiel jednak przeważa doświadczeniem.

Denis Załęcki ponownie rozwiąże swój konflikt z innym zawodnikiem na gali federacji. Po całkowitym rozbiciu Alana Kwiecińskiego na poprzedniej edycji, tym razem do wyjaśnienia ma zatarg z Mateuszem Kubiszynem. Popularny „Don Diego” jest mistrzem walk na gołe pięści, gdzie udowodnił, że wie co to walka do upadłego! Starcie na HIGH Legue 3 PPV z „Bad Boyem” odbędzie się na zasadach MMA.

Sprawdź!  Denis Załęcki wyśmiewa zachowanie Piotra Szeligi! Freak fighter odpowiada: "Na pewno tak tego nie zostawię"

Wspominany „Alanik” również pojawi się w samym środku Ergo Areny. Zawodnik w trakcie jednej z konferencji starł się na trybunach z ojcem Denisa, Dawidem Załęckim, co ostatecznie doprowadziło do ich walki. Kwieciński, który na aktywność narzekać nie może, nie ukrywa, że do pojedynku skusiły go… pieniądze.

W innej wielkiej walce High League 3 PPV uważana przez wielu za królową freak fighterek Aniela „Lil Masti” Bogusz zmierzy się w boksie birmańskim z „Zusje”. W co-main evencie natomiast Robert „Robur WK” Orzechowski podejmie Roberta Burneikę, znanego publiczności jako „Hardkorowy Koksu”.

-> WYKUP DOSTĘP DO HIGH LEAGUE 3 PPV!

Tradycyjnie, aby obejrzeć HIGH League 3 należy wykupić dostęp PAY-PER-VIEW. Wystarczy zarejestrować się TUTAJ, co zajmuje dosłownie 30 sekund! Po tym każdy może wybrać pasujący do jego potrzeb jeden z dwóch wariantów.

HIGH League 3 PPV w opcji BASIC kosztuje już od 29,99 zł. Dzięki niej otrzymacie dostęp do transmisji na żywo HIGH League 3 w jakości 720p. Do tego niesamowite emocje możecie powtórzyć, bo dostajecie 24-godzinny dostęp do nagrania!

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki znów cięższy od "Don Diego"! Ważenie i ostatnie face to face przed High League 3: Extra!

Dla największych fanów przygotowany jest wariant pay-per-view HIGH League 3 w wariancie PREMIUM. Już od 34,99 zł stream live dostępny jest w jakości HD 1080p! Do tego zobaczyć możecie też transmisję z Hejt Roomu. Nagranie z wydarzenia dostępne będzie przez cały tydzień!

High League 3 PPV – jaka cena? Jak wykupić pay-per-view? Gdzie i jak oglądać High League 3 PPV? Transmisja na żywo, karta walk.

High League 3 wyniki i relacja NA ŻYWO

  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – WALKA NIE ODBYŁA SIĘ „ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA”
  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur” OrzechowskiRobert „Robur” Orzechowski wygrywa przez TKO w 1. rundzie po kontuzji rywala
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka – Aniela „Lil Masti” Bogusz wygrywa jednogłośną decyzją sędziów
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs. Dawid „Crazy” Załęcki – Dawid „Crazy” Załęcki wygrywa przez TKO w 1. rundzie!
  • Paweł „Scarface” Bomba vs. Mateusz „Tarzan” LeśniakMateusz „Tarzan” Leśniak wygrywa przez TKO w 1. rundzie
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” GodzińskiAlan „Alan Człowieku” Godziński wygrywa przez TKO w 1. rundzie
Sprawdź!  Ferrari wyjaśniony? Marcin Dubiel: "Po raz drugi obs*ał zbroję...?"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.