High League

WALKA DENISA Z KUBISZYNEM ODWOŁANA! Malik Montana komentuje! „Nie odbędzie się ze względów…”

Na ten pojedynek czekała większość kibiców freak fightów. Niestety wyczekiwanie starcie Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem zostało odwołane!

W tym zestawieniu były największe emocje. Fighterzy mieli konflikt, który ciągnął się przez ostatnie kilka miesięcy. Na dzisiejszej gali High League 3 w Ergo Arenie mieli zadebiutować w formule MMA i wszystko sobie wyjaśnić.

Według bukmacherów dużym faworytem był Mateusz Kubiszyn, który ma spore doświadczenie w sportach walki. Jest między innymi mistrzem GROMDY, czyli walk na gołe pięści oraz trzykrotnym mistrzem świata w kickboxingu. Niestety zawodnicy nie mieli szansy na starcie w klatce.

Walka Denisa z Kubiszynem odwołana!

Już wczoraj były spore problemy na oficjalnej ceremonii ważenia. Nie pojawił się na niej Dawid Załęcki, a face-to-face „Bad Boya” z „Don Diego” odbyło się w studio w Warszawie.

Przed rozpoczęciem wydarzenia organizacja przekazała, że wyczekiwane starcie zostanie przesunięte i odbędzie się po main evencie. Niestety po starciu Marcina Dubiela z Alberto prowadzący galę Arkadiusz Pawłowski ogłosił, że pojedynek Denisa z Kubiszynem został odwołany.

Głos zabrał także Malik Montana, który wyjaśnił przyczyny takiej decyzji:

Sprawdź!  Gdzie oglądać High League on-line? Jak wykupić PPV?

– Nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa! Walka będzie dla was za darmo emitowana na YouTube. Dzisiaj musimy to przerwać ze względu bezpieczeństwa.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.