High League

Świetna forma Kossakowskiego! Zdominował swojego rywala w stójce!

Za nami kolejny pojedynek. Tym razem na gali High League 3 doszło do rewanżu pomiędzy zawodnikami, którzy zmierzyli się na pierwszej edycji.

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak i Kamil Kossakowski po raz pierwszy zawalczyli na High League 1. Wzięli wówczas udział w starciu 1vs1vs1, w którym zawalczył jeszcze „Bunio”. Miał to być pojedynek każdy na każdego, jednak wygląda na to, że zawodnicy dogadali się przed walką.

Zamiast wszyscy walczyć między sobą, dwóch rywali rzuciło się na Kossakowskiego. Mimo to i tak mieli sporo problemów, żeby sobie z nim poradzić. Sędzia wyeliminował Kamila, kiedy rywale zasypywali go ciosami, jednak ten był mocno niezadowolony z jego decyzji.

Teraz Kossakowski miał okazję do rewanżu i był wielkim faworytem. Przez cały okres przed walką zawodnicy zachowywali spokój i nie dochodziło do żadnych awantur, dopiero na oficjalnej ceremonii Kamil rozbił na głowie rywala jajko, dodając: „Mojemu przeciwnikowi zabrakło jaj”.

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1:

Pierwszy z ciosami ruszył Kossakowski, który trafił kilka uderzeń. Po tej akcji Łukasz próbował obalić  rywala dociskając go do klatki. Po chwili udało mu się obalić Kamila.Lukas TV zdobył dosiad, jednak został szybko przetoczony. Po nieprzepisowym uderzeniu ze strony Kamila walka została podniesiona do stójki. W tej płaszczyźnie znów bardziej celny był Kossakowski, ale zabrzmiał gong przerywając akcje stójkowe Kamila. 

Sprawdź!  Znamy kursy bukmacherskie na walkę Alana z ojcem Denisa Załęckiego! Bukmacherzy wskazali faworyta

Runda 2:

Znów pierwszy do przodu ruszył Kamil, który ruszył z szaloną szarszą na rywala, w której trafił wiele celnych uderzeń, które zachwiały rywalem. Jednak Łukasz po raz kolejny wykorzystał nieuwagę przeciwnika i obalił Kamila skąd szybko zdobył dosiad skąd zaczął szukał okazji do zadania ciosów. Kossakowski podobnie jak 1 .rundzie przetoczył rywala. W parterze zadał więcej ciosów. W końcówce Kamil starał się skończył rywala uderzenia, ale przerwał mu gong.

Runda 3:

Presję znowu zaczął wywierać Kossakowski. Łukasz poszedł po obalenie, ale zostało ono wybronione. Kamil trafiał przeciwnika pojedynczymi ciosami. Zaczął on gonić swojego Łukasza, który wyraźnie unikał walki. Po przestrzelonym obaleniu Wdowiaka, Kamil trafił świetną serią. W końcówce Kossakowski poszedł mocno do przodu trafiając wiele celnych ciosów dążąc do skończenia tego starcia, ale znowu przerwał mu gong. 

Kamil Kossakowski pokonał przez decyzję sędziowską Łukasza „Lukas TV” Wdowiaka

Karta walk High League 3

Walka wieczoru:

  • Alberto Simao vs. Marcin Dubiel

Pozostałe walki:

  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur” Orzechowski
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka – walka w boksie birmańskim
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs. Kamila Wybrańczyk
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” Godziński
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach
  • Paweł „Scarface” Bomba vs. Mateusz „Tarzan” Leśniak
Sprawdź!  Okniński przed High League 4: "To są koledzy, więc w ramach przyjaźni Szpilka chce wpie***lić Denisowi"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.