High League

Alberto nie mógł znokautować Dubiela! Rozbijał go przez trzy rundy!

Za nami ostatni pojedynek gali High League 3, czyli debiut, na który czekało wielu kibiców. Po raz pierwszy swoich sił w klatce spróbował raper Alberto Simao.

Właśnie zakończyła się kolejna emocjonująca gala freakowa federacji High League. Tym razem na karcie walk znalazło się wiele ciekawych zestawień, w których część zawodników mogła wyjaśnić głośne konflikty. Byliśmy także świadkami wyczekiwanych debiutów.

Po raz pierwszy w akcji zobaczyliśmy Alberto. Z raperem zestawiano wielu fighterów, w tym m.in. Piotra Szeligę czy Pawła Tyburskiego. Co ciekawe, sam debiutant przyznał w jednym z wywiadów, że mógłby stanąć do walki z Denisem Załęckim.

Ostatecznie jednak w pierwszym starciu zawalczył z bardziej doświadczonym Marcinem Dubielem. Według bukmacherów dużym faworytem był raper, jednak jego forma pozostawała dużą niewiadomą, gdyż nie miał wcześniej okazji zaprezentować swoich umiejętności. Miał jednak sporą przewagę warunków fizycznych. Był znacznie wyższy i miał dłuższy zasięg ramion.

Dubiela nie można było jednak skazywać na porażkę, gdyż był to jego już czwarty pojedynek w MMA. Wcześnie skończył przed czasem Czarka Nykiela oraz Wojtka Przeździeckiego. Przegrał jedynie w debiucie z Kacprem Błońskim.

Sprawdź!  "Alberto" zawalczy z Marcinem Dubielem w walce wieczoru gali HIGH League 3!

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE NA ŻYWO

RELACJA

Runda 1:

Alberto rozpoczął od wywierania presji na rywalu. Marcin przestrzelił dwa mocne ciosy, które skontrował Alberto. Dubiel na chwilę obalił rywala, ale udało mu się wstać. Następnie Marcin dociskał swojego przeciwnika do klatki. Alberto zerwał klincz, po czym zadał kilka bomb posyłając rywala na deski. W parterze Alberto próbował poddać rywala duszenie trójkątem rękoma, ale Dubiela uratował gong. 

Runda 2:

Alberto ponownie zaczął od wywierania presji. Simao rozpoczął świetnym lewym prostym rozpoczął akcję, gdzie trafił kilka mocnych bomb. Dubiel próbował obalić rywal , lecz Alberto wybronił to i sam znalazł się na górze w gardzie rywala. Alberto rozpuścił ręce zadając wiele piekielnych ciosów, ale Dubielowi udało się przetrwać. W końcówce Simao znów próbował udusić Marcina, ale nic z tego nie wyszło.

Runda 3:

Dubiel poszedł od razu po obalenie, ale zostało ono łatwo wybronione. Alberto wystrzelił piekielnym wysokim kopnięciem, ale Marcin znowu przetrwał. Walka trafiła do parteru, gdzie Simao był na górze, skąd szukał okazji do rozbijania rywala. W końcówce po raz kolejny poszukał duszenia, ale w końcówce z tego zrezygnował i zaraz wybrzmiał gong kończący to starcie. 

Sprawdź!  Gdzie oglądać HIGH League 3? Stream online, transmisja na żywo. HIGH League 3 PPV - gdzie kupić?

Alberto Simao pokonał przez decyzję sędziowską Marcina Dubiela

Karta walk High League 3

Walka wieczoru:

  • Alberto Simao vs. Marcin Dubiel

Pozostałe walki:

  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur” Orzechowski
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka – walka w boksie birmańskim
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs. Kamila Wybrańczyk
  • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski
  • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” Godziński
  • Alan „Alanik” Kwieciński vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach
  • Paweł „Scarface” Bomba vs. Mateusz „Tarzan” Leśniak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.