FAME MMA

(VIDEO) Murański typuje walkę Alana: „To jest drugi Najman! Jeszcze nie chce zapłacić na cele charytatywne”

Już za kilka godzin w Ergo Arenie odbędzie się trzecia edycja High League, na której do klatki powróci Alan Kwieciński. Freak fighter stoczy czwarty pojedynek w tym roku.

Podczas dzisiejszego wydarzenia „Alanik” stanie do walki z Dawidem Załęckim. Dla ojca Denisa będzie to debiut w takiej dużej organizacji i pierwszy w życiu pojedynek przed taką publicznością. Mimo to jest on dużym faworytem tego zestawienia.

„Crazy” będzie miał po swojej stronie lepsze warunki fizyczne, gdyż jest około 10 kilogramów cięższy od rywala. „Alanik” jest jednak znacznie bardziej doświadczony, gdyż w organizacjach freakowych walczy od 2020 roku.

O nadchodzące starcie został zapytany ostatni rywal Alana. W rozmowie z portalem fansportu.pl „Muran” zdradził, jak typuje walkę z Dawidem Załęckim. Cały wywiad z Mateuszem znajdziesz poniżej.

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

Sprawdź!  Alan ostrzega Denisa przed niesportowym zachowaniem! "Jeżeli tak zrobi, to wtedy inaczej się policzymy"

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE

Poniżej znajdziesz wszystkie typy Denis Załęckiego na galę High League 3. Całą kartę walk możesz obstawić wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Murański typuje walkę Alana z ojcem Denisa

W dniu gali High League 3 Mateusz Murański udzielił wywiadu portalowi fansportu.pl, w którym wytypował nadchodzące starcie byłego rywala. Podobnie jak część Internautów porównał Alana Kwiecińskiego do Marcina Najmana.

– Alan z resztą sam powiedział, że mu nie zależy na wygranej, bo on zbiera na mieszkanie. Dla mnie to jest słabe, że wychodzi tylko po to, żeby zgarnąć… Taki drugi Najman się urodził, przyjdę, klepnę, wyjdę, zapłacą i dziękuję. I jeszcze ucieka od czegoś, od czego się zobowiązuje, czyli środków, które miał dwukrotnie przekazać na cele charytatywne. Myślę, że pan Dawid i federacja mu tak łatwo tego nie odpuści.

Gdzie i o której High League 3 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV
Sprawdź!  (VIDEO) Dojdzie do awantury podczas konferencji? Alan nie ma wątpliwości! "Jemu też puszczą nerwy. Chyba nie myślał, że będę stał i przytakiwał"

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.