High League

(VIDEO) Alan Kwieciński pokonany przez Denisa Załęckiego! Pokazał wielkie serce do walki!

Za nami pojedynek, na który czekało wielu kibiców. W krakowskiej Tauron Arenie Denis Załęcki zmierzył się z Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy mieli okazję wyjaśnić głośny konflikt.

„Alanik” to doświadczony zawodnik sportów walki. W swojej karierze występował zarówno dla organizacji sportowych, jak i freakowych. Ma na swoim koncie pojedynku w formule K-1 i MMA. Ostatni raz widzieliśmy go w akcji na gali Runda X: DWM Fight Night, gdzie w drugiej rundzie poddał Bartosza Graczyka.

Kwieciński zawdzięcza swoją popularność reality show “Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”, w którym zastąpił po I sezonie Pawła “Trybsona” Trybałę. Pojawił się w sześciu sezonach tego kontrowersyjnego programu, gdzie zasłynął jako skandalista. Lubił imprezować, ale po pewnym czasie przerzucił się na sportowy tryb życia.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W ostatnim pojedynku, w formule cage box, rozbił doświadczonego rywala w 45 sekund. Potężnie znokautował Jussi Halonena i złamał mu oczodół!

“Alanik” i “Bad Boy” są w ognistym konflikcie. Wypowiadali się na swój temat w wielu wywiadach i nie szczędzili sobie ostrych słów. W końcu za sprawą High League stanęli po raz pierwszy twarzą w twarz. Najpierw doszło tylko do przepychanek.

Sprawdź!  Oglądaj galę HIGH League 3 - ZA DARMO! Studio i transmisja pierwszej darmowej walki [WIDEO]

Podczas „Rundek” Denisowi Załęckiemu puściły nerwy i w trakcie face-to-face uderzył swojego rywala z liścia w twarz. Następnie na drugiej konferencji wyprowadził cios pięścią. Konflikt zaostrzał się z każdym spotkaniem i podczas oficjalnego ważenia „Bad Boy” uderzył Alana łokciem!

Obaj zawodnicy nie mogli doczekać się starcia. Denis, który był dużym faworytem, zapowiadał szybki i ciężki nokaut już na początku starcia. Alan natomiast zapewniał, że zaskoczy rywala swoją szybkością.

-> Oglądaj High League 2 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

Denis rzucił sie z kopnięciami, po chwili dołożył uderzenia sierpami. Alanik ewidentnie chce dać się wyszumieć Załęckiemu, jednak pada po jednym z kopnięć! Po chwili przerwy Alan zaatakował “Bad Boya”, po chwili jednak padł po jednym z uderzeń. Łatwo jednak pada Kwieciński po kolejnych ciosach Denisa Załęckiego. Sędzia rozmawia z Alanikiem, który pada po kolejnych ciosach “Bad Boya”. Cały czas napiera Denis, wyprowadza prawy prosty i kolano, ponownie pada Kwieciński.

RUNDA 2

Denis Załęcki ponownie trafia “Alanika”, który ponownie pada. Zaraz atakuje “Bad Boya” wyprowadzając wysokie kopnięcie i obrotowe kopnięcie na korpus. Kwieciński sprytnie unika sierpów “Bad Boya”. Denis mocno trafia, Alan ledwo stoi i dobija go Załęcki! Sędzia liczy, Alnik jednak wraca na nogi! Kolejna przerwa, ale znów Załęcki wygrywa rundę!

Sprawdź!  Wideo z ataku "Ferrariego" obiegło świat! Mistrz KSW skomentował zachowanie Amadeusza Roślika!

RUNDA 3

Denis ma coraz mniej sił, Alanik próbuje przyciska Załęckiego, ale po chwili klinczu sędzia przerywa. Kolejny mocny atak “Bad Boya”, arbiter ponownie liczy Kwiecińskiego. Mocne uderzenie na żebra Alana i sierp na głowę. “Alanik” rzuca się do ataku, ponownie “Bad Boy” jednak górą. Wysokie kopnięcie Załęckiego, Kwieciński szuka jakiegoś uderzenia, ale nie ma szans na wygraną.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i Alanem Kwiecińskim:

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Co-main event:

  • Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Karta główna:

  • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
  • Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk
  • Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina
  • Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka
  • Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.