PRIME SHOW MMA

Życiński uderza w Alana i zaprasza go do federacji: „W sumie brakuje mu tylko porażki w Prime”

Alan Kwieciński ponownie zawalczy w federacji Prime Show MMA? Kasjusz Życiński zauważył, że nie poniósł jeszcze porażki w tej organizacji.

„Alanik” to jedna z najbardziej doświadczonych osób we freak fightach, nie licząc profesjonalnych zawodników takich jak Norman Parke, czy Marcin Wrzosek. Pierwsze pojedynki toczył jeszcze w 2016 roku, kiedy federacje freakowe nawet nie istniały.

Kwieciński walczył zarówno w MMA, jak i kickboxingu, jednak zaliczał więcej porażek niż zwycięstw i od 2020 roku skupił się na starciach freakowcyh. Wtedy właśnie zadebiutował na gali FAME 6 i dotychczas stoczył 7 pojedynków w różnych organizacjach.

Wygrał tylko dwa starcia. Raz z Piotrem Pająkiem po kontrowersyjnej decyzji i następnie zwyciężył starcie 2vs1. Przed czasem rozprawił się z dwoma rywalami, którzy dopiero debiutowali w sportach walki i trenowali zaledwie od kilku tygodni.

„Don Kasjo” wbija szpilkę w Alana Kwiecińskiego

W ostatnim czasie Alan praktycznie w ogóle nie robił przerw i toczył walkę jedna po drugiej. Podczas gali Prime Show MMA gdy gościł w studio, zdradził, że w tym roku na pewno zobaczymy go jeszcze w klatce.

Freak fighter przyznał, że miał okazję porozmawiać z Piotrem Pająkiem i jest otwarty na to, by zrobić trzeci pojedynek, tym razem w formule Muay Thai.

Sprawdź!  Parke nie kończy z freakami! Zapowiada rewanż z "Popkiem"! Zawalczą na Prime Show MMA?

– Na pewno zobaczycie mnie jeszcze w tym roku, jeszcze nie mogę zdradzić, w jakiej federacji, ale zobaczycie mnie w tym roku. Tutaj spotkałem Pająka właśnie i też korci mnie, żeby zrobić trzecią walkę z nim. Też nawet taki pomysł rzuciłem, żeby zrobić z nim w Muay Thai na małe rękawice, to by na pewno widowiskowe było.

Okazji na wbicie szpilki nie przepuścił Kasjusz Życiński włodarz, który w nietypowy sposób zaprosił Kwiecińskiego do walki w Prime Show MMA:

– W sumie Alanowi… Muszę być trochę uszczypliwy, jak to ja. Alanowi tylko brakuje jeszcze przegranej w Prime.

Freak fighter odpowiedział krótko – Dzięki.

Źródło: Prime Show MMA

Sprawdź!  Paweł Tyburski zmierzy się z Normanem Parke? "Chciałbym z nim walczyć. To byłby zaj***sty sprawdzian"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.