High League

High League 3 PPV – jaka cena? Jak wykupić pay-per-view? Gdzie i jak oglądać High League 3 PPV? Transmisja na żywo, karta walk.

Gala High League 3 PPV odbędzie się już lada moment. W Ergo Arenie po raz trzeci zobaczymy największe gwiazdy polskiego Internetu i nie tylko! Swój konflikt wyjaśnią w walce Denis Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, a do klatki powróci Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika! Początek HIGH League 3 PPV już o 20:00. Gdzie i jak oglądać High League 3? Stream online, karta walk High League 3. Cena pay-per-view High League 3.

High League 3 PPV – cena, jak wykupić PPV? Gdzie oglądać transmisję na żywo?

High League 3 PPV – kiedy, lokalizacja, gdzie i jak oglądać?

Kiedy odbędzie się High League 3? Gala startuje już dziś, w sobotę 4. czerwca o godzinie 20:00. W karcie walk wydarzenia znalazło się aż 9 ekscytujących pojedynków, w tym kilka podwyższonego ryzyka! Kibice nie mogą się doczekać starcia Denis Załęcki vs. „Don Diego”! Fighterzy zapewnią krwawy bój, bo pałają do siebie wielką niechęcią. Na ważeniu przed High League 3 Mateusz Kubiszyn odepchnął cięższego rywala, czy jeszcze dolał oliwy do ognia.

Niespodzianką dla wielu będzie fakt, iż na High League 3 PPV zadebiutuje Dawid Załęcki, ojciec popularnego „Bad Boya”. Co więcej zmierzy się on z Alanem Kwiecińskim, który niejako kontynuuje spór z toruńską rodziną. „Alanik” przegrał jednogłośną decyzją na poprzedniej gali od Malika Montany właśnie z Denisem i przyznawał, że do walki na High League 3 przekonała go wypłata.

Pojedynkiem, który został co-main eventem pay-per-view High League 3 jest Robert Orzechowski vs. Robert Burneika. Pierwszy z zawodników zadebiutuje w MMA, a jest członkiem słynnej ekipy Warszawski Koks. Burneiki natomiast nie trzeba nikomu przedstawiać. Znany jako „Hardkorowy Koksu” fighter i bodybuilder mierzył się już na największych arenach, a przegrał jedynie z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Tym razem po latach oczekiwania ponownie zobaczymy występ Burneiki i potężne bomby Litwina na High League 3 PPV!

Sprawdź!  Denis Załęcki szczerze wypowiedział się o Jacku Murańskim! Zaskoczeni tymi słowami? (VIDEO)

-> Zobacz wszystkie walki NA ŻYWO

Transmisja High League 3 PPV za darmo

Gdzie oglądać High League 3 PPV? Jak zawsze High League 3 zobaczyć na żywo można jedynie po wykupieniu pay-per-view. Organizacja do wyboru dała dwa warianty, a oprócz ceny różnią się także ekstra dodatkami. Wszystko zaczyna się od rejestracji pod TYM LINKIEM, a całość trwa niespełna minutę! Wystarczy podać podstawowe dane i adres e-mail.

Podstawowy pakiet to BASIC, którego cena zaczyna się od 29,99 zł. Wraz z nim całą galę możecie zobaczyć w wysokiej jakości, a dostęp do nagrania wynosi aż 24 godziny!

Pełny bonusów jest wariant High League 3 PPV PREMIUM, który kosztuje od 34,99 zł. Transmisja na żywo odbędzie się w wysokiej jakości HD, a emocje show przeżywać możecie oglądając nagranie z gali aż przez 7 dni. Do tego wszystkiego dochodzi stream live z „Hejt Roomu”.

To jedyny sposób, by zobaczyć na żywo arcyciekawą potyczkę w boksie birmańskim pomiędzy „Lil Masti” i „Zusje”. Zawodniczki zapowiadały, że na High League 3 skorzystają z możliwości wyprowadzania ciosów głową! To kolejna po Denis Załęcki vs. „Don Diego” walka, w której poleje się wiele krwi!

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne ciosy Denisa i imponująca szybkość Alana! Zawodnicy prezentują formę przed High League 2!

-> PPV High League 3 kupisz tutaj!

High League 3 PPV, transmisja High League 3

Niestety, ale gala nie będzie transmitowana w otwartej telewizji. Dostęp do Pay-Per-View High League 3 wykupić można po kliknięciu w poniższy baner! To jedyny sposób, by obejrzeć na własne oczy występ Roberta „Hardkorowego Koksa” Burneiki, niesamowity bój „Bad Boy” Załęcki vs. „Don Diego”, czy wreszcie main event High League 3: Marcin Dubiel vs. Alberto.

Dwie pierwsze walki i studio przed High League 3 PPV będą dostępne na oficjalnym kanale federacji. Resztę walk będzie można zobaczyć wyłącznie przez pay-per-view. Jak wykupić High League 3?

Po wyborze odpowiedniego wariantu BASIC lub PREMIUM, przechodzi się do ekranu płatności. Tam też każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od tego, na jaką formę zapłaty się zdecyduje, doliczona może zostać prowizja. Chcąc jej uniknąć należy wybrać kod Blik lub ePrzelew!

-> WYKUP PAY-PER-VIEW TUTAJ

Typowanie High League 3 PPV

Galę HIGH League 3 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! To idealna szansa, by postawić na sporego underdoga, jakim w walce Denis vs. „Don Diego” jest popularny „Bad Boy”. Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji High League 3, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Rewanż Denis Załęcki vs. "Don Diego" w walce na gołe pięści?! Wymowna wypowiedź "Bad Boya"! "Tym razem się po nim przebiegnę."

Niesamowitych zestawień na PPV High League 3 jest o wiele więcej! Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek „Alanika” z „Crazy” Dawidem Załęckim. Sam Denis typuje pewne KO w wykonaniu swojego ojca! Czy przeczucie go zawiedzie? Przekonamy się na High League 3!

-> Graj z Fortuną i odbierz bonus!

Szczegóły High League 3 PPV

 • Kiedy i o której High League 3? Gala High League 3 odbędzie się 4 czerwca, początek już o godzinie 20:00.
 • Gdzie odbędzie się High League 3? Show odbędzie się w Ergo Arenie, na granicy Gdańska i Sopotu.
 • Jak oglądać High League 3? Galę obejrzeć można wyłącznie przez system PPV.

-> Obstaw High League 3 z Fortuną!

Kto walczy na High League 3?

Walka wieczoru:

 • Alberto Simao vs. Marcin Dubiel

Pozostałe walki:

 • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur” Orzechowski
 • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka – walka w boksie birmańskim
 • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
 • Ewa Brodnicka vs. Kamila Wybrańczyk
 • Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs. Kamil Kossakowski
 • Przemysław „Kolar” Kolarczyk vs. Alan „Alan Człowieku” Godziński
 • Alan „Alanik” Kwieciński vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1 w małych rękawicach
 • Paweł „Scarface” Bomba vs. Mateusz „Tarzan” Leśniak

-> OGLĄDAJ HIGH LEAGUE NA ŻYWO

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.