Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

High League 3: Alberto vs. Dubiel

4 czerwca @ 20:00 - 5 czerwca @ 20:00

Źródło: High League

Federacja, która z marszu stała się konkurencją dla FAME MMA powraca! Już w sobotę 4. czerwca zobaczymy kolejną galę: High League 3!

Organizacja, której twarzą jest Malik Montana po raz kolejny powraca z wielkim wydarzeniem i ekscytującymi walkami! Wiemy już na pewno, że na High League 3 zobaczymy main event: Alberto vs. Dubiel. Ten pierwszy jest polskim raperem, który zrewolucjonizował rynek od wejścia na scenę. Jego utwór Dwutakt został odtworzony na YouTube ponad 40 milionów razy! Marcin Dubiel karierę zrobił z kolei właśnie na  najpopularniejszej platformie do streamowania wideo. Był też członkiem pierwszego Teamu X.

Po świetnym występie i wygranej nad Alanem Kwiecińskim na High League 2 do klatki powróci również Denis „Bad Boy” Załęcki. Zawodnik z Torunia spełni swoje życzenie i otrzyma pojedynek na zasadach MMA, a jegio rywalem będzie Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Do startów w MMA wraca także Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika. Jeden z najsłynniejszych bodybuilder’ów  w Polsce zmierzy się z członkiem teamu Owcy WKRobertem „Roburem” Orzechowskim.

Karta walk HIGH League 3

Walka wieczoru:

  • Alberto Simao vs. Marcin Dubiel

Pozostałe walki:

  • Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika vs. Robert „Robur” Orzechowski
  • Aniela „Lil Masti” Bogusz vs. Kamila „Zusje” Smogulecka – walka w boksie birmańskim
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
  • Ewa Brodnicka vs. Kamila Wybrańczyk

Ostatnia modyfikacja 06.05.2022 r.

Szczegóły

Początek:
4 czerwca @ 20:00
Koniec:
5 czerwca @ 20:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Ergo Arena, Gdańsk

Organizator

High League