High League

High League 3 Extra: Denis Załęcki vs. Don Diego – Transmisja na żywo, stream online. High League 3 Extra za darmo. Gdzie i jak oglądać PPV?

Już 20 czerwca odbędzie się zaległa walka z High League 3! Na gali High League 3 EXTRA, dostępnej za darmo dla posiadaczy Pay-Per-View, odbędzie się pojedynek Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Gdzie i jak oglądać High League 3 Extra: Denis vs. Don Diego? Transmisja za darmo. Cena Pay-Per-View, jak wykupić PPV High League 3 EXTRA?

Gdzie oglądać High League on-line? Jak wykupić PPV?

Gdzie i jak oglądać Denis vs. Don Diego?

W poniedziałek 20 czerwca o godzinie 20:00 odbędzie się extra dodatek do skończonej niedawno gali High League 3. Podczas tamtego niesamowitego show doszło między innymi do wielkiej walki w boksie birmańskim, gdzie „Lil Masti” nie dała szans „Zusje”. Przegrana musiała udać się do szpitala, a świat obiegły zdjęcia zmasakrowanej fighterki.

Wcześniej na High League 3 zadebiutował Dawid Załęcki, ojciec niedoszłego bohatera walki wieczoru. Popularny „Crazy” spotkał się z byłym rywalem syna, Alanem Kwiecińskim. Dla „Alanika” był to piąty pojedynek tego roku, ale zdecydowanie najgorszy. Dawid Załęcki kompletnie zdominował rywala i wygrał przez TKO już w pierwszej odsłonie! To był jednak jedyny fighter z Torunia, który zawalczył tego wieczora w Gdańsku. Walka syna „Crazy’ego”, Denisa Załęckiego została odwołana!

Sprawdź!  [VIDEO] Mirosław Okniński typuje walkę Najman vs. Murański! "To jest mistrzostwo świata dla High League'u!"

-> Wykup dostęp PPV do High League 3: Extra!

Transmisja Denis Załęcki vs. „Don Diego” PPV. Cena, ile kosztuje High League 3 EXTRA PPV?

Decyzję o przełożeniu walki Denis Załęcki vs. „Don Diego” przekazał Malik Montana. Jak sam powiedział, wszystko to ze względów bezpieczeństwa. W Ergo Arenie dochodziło do zamieszek na trybunach i wszystko eskalowało aż na zaplecze!

Niemniej federacja zorganizowała specjalny event, High League 3 Extra PPV. To na odbędzie się już nie będzie pojedynek sportowy, tylko prawdziwa bitwa o honor! Denis „Bad Boy” Załęcki jest przekonany o tym, że pokona Mateusza Kubiszyna. Gdzie i jak oglądać walkę Denis vs. „Don Diego”?

Wszyscy, którzy mieli bilety, czy wykupili pay-per-view High League 3 otrzymają DARMOWY DOSTĘP do dodatkowej gali. Inni muszą nabyć dodatkowe PPV, którego ponownie do wyboru są dwie opcje.

Cena wariantu High League 3: Extra PPV w wariancie PREMIUM zaczyna się od 9,99 zł. Wraz z nim użytkownik dostaje dostęp do transmisji na żywo Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Emocje związaną z tą walką można przeżyć ponownie, dzięki 7-dniowemu zapisowi wideo!

Sprawdź!  High League 5 - za darmo. Gdzie obejrzeć walki bezpłatnie?

Najpełniejszym wariantem High League 3: Extra Pay-Per-View jest opcja PACKAGE. Dostęp do streamu LIVE z ekscytującej walki Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn jest w jakości HD, 1080p. Do tego zapis wideo można obejrzeć aż przez tydzień. Oprócz tego w tym czasie można też powtórzyć całą hitową galę High League 3! Cena PACKAGE PPV rozpoczyna się od 24,99 zł.

Kwota, jaką ostatecznie należy przeznaczyć na High League 3: Extra PPV zależy od wybranego wariantu płatności. W niektórych opcjach doliczona zostaje prowizja, która może wynieść nawet 7,51 zł. Aby jej uniknąć należy dokonać płatności przez kod Blik lub ePrzelew!

-> Zobacz Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszn NA ŻYWO!

Typowanie Denis Załęcki vs „Don Diego”. Obstaw High League 3: Extra w Fortunie!

W oczach bukmacherów to właśnie „Don Diego” jest faworytem nadchodzącego pojedynku, jednak według wielu kibiców nie będzie to łatwe starcie, gdyż „Bad Boy” ma dużą przewagę kilogramów oraz siły. Jak widzieliśmy w starciu z „Alanikiem”, rywal padał niemal po każdym ciosie Denisa. Dodatkowo, tym razem starcie odbędzie się w małych rękawicach, a uderzenia będą znacznie bardziej odczuwalne.

Sprawdź!  Szpilka szczerze o freak fightach: "Na razie żegnam się ze sceną freakową. Nie czuję się tutaj dobrze. Te konferencje, wyzywanie się"

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Szczegóły High League 3: Extra: Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

  • Kiedy i o której? Gala odbędzie się 20 czerwca 2022 roku o godzinie 20:00.
  • Gdzie oglądać High League 3: Extra PPV? Transmisja na żywo dostępna jest dla użytkowników, którzy kupili High League 3 lub mieli bilety na to wydarzenie. Galę live zobaczyć można po zakupieniu PPV.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.