EFM Show

Denis „Bad Boy” Załęcki zawalczy z Normanem Parke? Irlandczyk komentuje! „Możemy to zrobić w Irlandii, żaden problem. Muszę tylko zobaczyć…”

Jak wiecie, po ostatniej konferencji prasowej wywiązał się konflikt pomiędzy Normanem Parke a Denisem Załęckim.

Kontrowersyjny Irlandczyk szykuje się do pojedynku bokserskiego z Maciejem „IROKEZEM” Jewtuszką, z kolei „BAD BOY” ma się zmierzyć z Łotyszem Kristapsem Zile w superefektownej formule CAGE BOX.

Wiele wskazuje jednak na to, że potem Norman i Denis znajdą się na kursie kolizyjnym, który będzie musiał mieć finał w ringu lub klatce.

Chciałbym w przyszłości zawalczyć z Normanem Parke na gołe pięści. Pisał mi pod filmami komentarze, że za dużo sterydów biorę. Skoro przerzucił się na boks i planuje bić się z Popkiem, to chyba ze mną też może wyjść? On mógłby trochę przytyć, ja trochę schudnę i spotkamy się w połowie drogi, jeśli chłopak jest charakterny! – zaproponował 24-letni Denis Załęcki.

Parke odpowiedział mu na Facebooku, komentując post ogłaszający występ „BAD BOYA” na gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Irlandczyk chętnie sprawdzi się z Denisem, ale musi za to zostać sowicie opłacony.

Pokażcie mi wielką kasę, a bez problemu wyjdę z każdym. Możemy to zrobić w Irlandii, żaden problem. Muszę tylko zobaczyć worek hajsu – skomentował Norman Parke. – Mam swój plan. Na śniadanie Irokez, na obiad Borys, na kolację Popek, ale mam dobrego kumpla, który mógłby walczyć na gołe pięści z tym gościem. Ja teraz zajmuję się boksem, bo nie mogę trenować zapasów – zakończył kontrowersyjny Irlandczyk.

Sprawdź!  Denis mocno przed konferencją: "Moja walka może się odbyć na konferencji. Jak chcecie bitki, to po co więcej ochrony?"

Denis Załęcki odpowiedział Normanowi, ujawniając przy okazji, dlaczego zależy mu na tym pojedynku.

– Ty chcesz pieniędzy, ja walczę o honor! Wyzywasz do walki freaków takich jak Popek, sprawdź się lepiej ze mną. Kolejna gala EFM albo u mnie na gołe pięści. Odważysz się? – pyta „BAD BOY”. Już za kilka dni Parke i Załęcki spotkają się w Bułgarii i zapewne konflikt odżyje na nowo.

Gala EFM SHOW 2 odbędzie się 11 września w Sofii w Bułgarii.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.