High League

(VIDEO) Denis Załęcki znów cięższy od „Don Diego”! Ważenie i ostatnie face to face przed High League 3: Extra!

Wielkie emocje, których nie doczekaliśmy się na High League 3 nas nie ominął! Odwołana walka Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn została przełożona i odbędzie się 20 czerwca. Już dziś, 19 czerwca, odbyło się oficjalne ważenie przed tym pojedynkiem!

High League 3 Extra: Denis Załęcki vs. Don Diego – Transmisja na żywo, stream online. High League 3 Extra za darmo. Gdzie i jak oglądać PPV?

Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn

Gala High League 3 pełna była emocjonujących walk! „Lil Masti” zmasakrowała „Zusje” w boksie birmańskim, a Alberto zwyciężył w debiucie z Marcinem Dubielem.

Niemal w ostatniej chwili poinformowano widzów, że main eventem High League 3 będzie starcie Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszyn. Tego pojedynku jednak nie mogliśmy zobaczyć na żywo, ponieważ został odwołany w ostatniej chwili, ze względu na bezpieczeństwo fanów. Już w trakcie show w Ergo Arenie Amadeusz „Ferrari” starł się z jednym z zawodników i w ruch poszły krzesła. Im bliżej walki Denis vs. „Don Diego”, tym emocje rosły jeszcze bardziej.

Sprawdź!  Jest nagranie spod klatki! Denis Załęcki rzucił się na kibica po dyskwalifikacji [WIDEO]

-> Wykup dostęp PPV do High League 3: Extra!

Wszyscy, którzy mieli bilety, czy wykupili pay-per-view High League 3 otrzymają DARMOWY DOSTĘP do dodatkowej gali. Pozostali muszą nabyć dodatkowe PPV, którego ponownie do wyboru są dwie opcje.

Cena wariantu High League 3: Extra PPV w opcji PREMIUM zaczyna się od 9,99 zł. Wraz z nim użytkownik dostaje dostęp do transmisji na żywo Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Emocje związaną z tą walką można przeżyć ponownie, dzięki 7-dniowemu zapisowi wideo!

Drugim, najpełniejszym wariantem High League 3: Extra Pay-Per-Viewjest opcja PACKAGE. Dostęp do streamu LIVE z ekscytującej walki Denis Załęcki vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn jest w jakości HD, 1080p! Ponadto zapis wideo można obejrzeć aż przez tydzień. Oprócz tego w tym czasie można też powtórzyć całą hitową galę High League 3! Cena PACKAGE PPV rozpoczyna się od 24,99 zł.

-> Obejrzyj Denis Załęcki vs. Mateusz Kubiszn NA ŻYWO!

Ważenie High League 3 Extra PPV: Denis vs. „Don Diego”

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn wniósł na wagę 96 kg! To bardzo podobny wynik, jaki osiągnął podczas ważenia na żywo przed High League 3. Z drugiej strony Denis Załęcki, który zaznaczał, że nie odpuszczał w treningach ważył 101,5 kg. Popularny „Bad Boy” poprzednim razem na wadze miał 103,9 kg. Czy mniejsza masa przełoży się na większą szybkość? Denis powiedział rywalowi wprost, że będzie dominował w tej walce!

Sprawdź!  Salahdine Parnasse tylko się roześmiał! Nie zrozumiał słów Jacka Murańskiego: "To nie jest po francusku"

Galę HIGH League 3: Extra obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.