High League

Gdzie oglądać High League on-line? Jak wykupić PPV?

Rynek freak fightów w Polsce rozrasta się, ale trzeba mieć na to pomysł. Taki właśnie mieli założyciele High League, która z marszu stała się topową federacją, przyciągającą oczy wielu fanów. Głośne nazwiska, wspaniała oprawa, koncerty na żywo – nie da się przejść obojętnie! Gdzie oglądać High League? Gdzie stream on-line High League? Transmisja na żywo High League PPV. Jak wykupić?

Gdzie oglądać High League? Transmisja na żywo

High League potwierdza, że nie da się przejść obojętnie obok rozwoju freak fightów w Polsce. Dawno już minęły czasy, gdy nazywano tak występy Mariusza Pudzianowskiego. Dziś to właśnie High League skupia najgłośniejsze nazwiska polskiego show biznesu i Internetu… choć trzeba zaznaczyć, że nie brak tu prawdziwych sportowców! Denis Załęcki walczył już na gołe pięści, Aniela „Lil Masti” Bogusz udowadnia, że ciężko się z nią mierzyć, a najnowszy nabytek Robert Burneika występował przecież na najsławniejszych zawodach kulturystycznych na świecie.

Sprawdź!  Denis Załęcki odpowiada na rzucone wyzwania! "Odniosę się do tych śmiesznych zaczepek..."

Gdzie oglądać High League? Transmisje na żywo odbywają się tylko i wyłącznie w systemie PAY-PER-VIEW, którą znaleźć można pod linkiem: https://highlive.tv/

Aby się zalogować potrzebna jest rejestracja. Trwa ona niecałą minutę, a po niej można wykupić transmisję NA ŻYWO High League.

WYKUP DOSTĘP DO HIGH LEAGUE!

Kliknij na poniższą grafikę, otwórz konto i kup dostęp PPV do legalnej transmisji.

High League on-line – jak kupić PPV?

Federacja High League jest jedną z najnowszych z freak fight show i z natychmiast zwróciła uwagę wszystkich twarzą organizacji, którą został Malik Montana. Raper uczestniczy w każdej konferencji, czynnie się w nich udzielając. O ile wiadomo, że na spotkania medialne zawsze trzeba zwracać uwagę, o tyle sam Malik nakręca popularne dymy, jednocześnie karcąc fighterów przekraczających pewne granice. Oprócz niego podczas show można również oglądać znanego „Pana Pawłowskiego”. Konferansjer jak mało kto w branży umie zadbać o niesamowite emocje!

High League NA ŻYWO transmitowane jest wyłącznie za pośrednictwem pay-per-view. Jaka jest cena High Lague PPV? Najtańsza opcja zaczyna się już od 29,99 zł, a w wariancie BASIC otrzymujemy dostęp do streamu live w jakości 720p i 24-godzinnego zapisu wideo z show. Od 34,99 zł zaczyna się opcja PREMIUM, dzięki której transmisja na żywo odbędzie się w jakości HD 1080p oraz szereg bonusów!

Sprawdź!  (VIDEO) Wiadomo kogo Mirosław Okniński wyrzucił z treningu! "Pakuj się i wy***dalaj! Wariat, kompletny wariat..."

KUP DOSTĘP DO GALI HIGH LEAGUE JUŻ ZA 34,99 ZŁ!

Kiedy i jak oglądać High League?

O kolejnych show High League dowiedzieć się można najszybciej z social mediów federacji, a także ze strony: highleague.tv. Zawsze też na oficjalnym kanale YouTube pojawia się klimatyczna zapowiedź zbliżającej się gali!

W porównaniu do konkurencji, High League natychmiast skupiło tysiące fanów dzięki największym medialnym nazwiskom oraz ciekawym stypulacjom. Już na High League 1 pojawiła się Aniela „Lil Masti” Bogusz, a w trakcie wydarzenia doszło do pojedynku trzech zawodników na raz!

Gale High League oglądać na żywo można przez stronę federacji. Tam też można zakupić można jeden z dwóch interesujących nas wariantów pay-per-view:

  • BASIC – cena waha 34,99 zł – 44,99 zł (w zależności od sposobu zapłaty); gwarantuje on transmisję live w jakości 720p oraz możliwość powtórzenia wrażeń dzięki 24-godzinnemu dostępowi do nagrania.
  • PREMIUM – cena od 39,99 zł do 49,99 zł (w zależności od sposobu zapłaty); użytkownik otrzymuje stream na żywo w jakości HD 1080p i 7-dniowe prawo do obejrzenia nagrania gali. Ponadto dostępna jest również transmisja z Hejt Roomu, gdzie eksperci i zaproszeni celebryci na bieżąco omawiają wydarzenia!
Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! "Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek..." (VIDEO)

Transmisja na żywo High League PPV

Każdy, kto wybierze interesujący go wariant PPV zostanie przeniesiony na ekran płatności. Tej dokonać można na wiele sposobów: Blikiem, kartą płatniczą, przelewem, czy SMSem Premium. W zależności od wybranej opcji doliczona (lub nie) zostaje prowizja.

Brak opisu.

To prosty sposób, dzięki któremu można na żywo przeżywać emocje związane z walkami na High League. O tym, jaką popularnością cieszy się federacja może poświadczyć fakt, iż na 10 dni przed High League 2 zostały wyprzedane bilety w największej hali sportowej w Polsce, Tauron Arenie w Krakowie!

High League to niesamowite i krwawe walki, a każda sekunda to wielkie widowisko!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.