GROMDA

GROMDA 7. Wyniki i relacja na żywo. Walki na gołe pięści

Już dziś o godzinie 20:00 kolejny brutalny turniej walk na gołe pięści! Na GROMDA 7 zobaczymy łącznie 11 walk w tym wielki finał o 100 tysięcy złotych. Wyniki i relacja na żywo będzie dostępna na StrefaMMA.pl od godziny 20:00. W walce wieczoru czeka na nas pojedynek pomiędzy Bartłomiejem „Balboa” Domalikiem i Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem. Oprócz tego organizacja przygotowała 3 ekstra-fighty. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo. GROMDA 7 PPV – jak wykupić PPV?

GROMDA 7 – relacja na żywo

W turnieju weźmie udział ośmiu charakternych zawodników, którym nie straszna jest bitka na gołe pięści. GROMDA w Polsce w przeciągu bardzo krótkiego czasu zyskała ogromną popularność. Fakt, że dzisiejszą galę GROMDA 7 będzie można obejrzeć również z komentarzem angielskim świadczy o tym, że o polskiej organizacji jest również coraz głośniej za granicami naszego kraju.

Podczas dzisiejszego wydarzenia zobaczymy aż pięciu debiutantów. Czy wśród nich zobaczymy czarnego konia, który zdominuje turniej? Według bukmacherów i ekspertów faworytem do zwycięstwa jest Daniel „Hunter” Więcławski znany z turnieju GROMDA 4, gdzie został zdyskwalifikowany za nieznajomość regulaminu i nielegalne przytrzymywanie rywala. Tym razem „Hunter” obiecuje, że regulamin zna i zobaczymy go na podium.

W ekstra-fightach zobaczymy ulubieńca kibiców Rafała „Łazara” Łazarka, który zawalczy z debiutującym Kamilem „Rudym” Zglińskim. Do ringu powróci też Krzysztof „Żołnierz” Ryta, a jego rywalem będzie Piotr „Capo” Półchłopek.

Sprawdź!  Zobacz, jak walczy rywal Popka! Wygrał krwawy pojedynek w KOTS [WIDEO]

GROMDA 7 – wyniki na żywo

Wyniki na żywo od godziny 20:00.

Galę obejrzysz tylko i wyłącznie w systemie PPV już od 24,99 zł!

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

GROMDA 7 karta walk.

Walka wieczoru

  • Bartłomiej „Balboa” Domalik wygrywa w 2. rundzie przez TKO z Dawidem „Maximus” Żółtaszkiem

Ćwierćfinały turnieju

Półfinały turnieju

Finał turnieju

Piotr „Łapa” Łapuć vs Daniel „Hunter” Więcławski ******

DUŻE ZMIANY! Ekstra-fight zostaje odwołany. Do finału za Piotra Łapucia wchodzi Mariusz „Mario” Kruczek, który miał walczyć właśnie w ekstra-fighcie. Lekarz nie dopuszcza „Łapy” do walki.

MARIO KRUCZEK ZNOKAUTOWAŁ DANIELA „HUNTERA” WIĘCŁAWSKIEGO W 2 RUNDZIE!

Extra-fighty

Sprawdź!  (VIDEO) "Psycho" powraca na GROMDĘ i wygrywa z "Krychą" po wymęczającej walce

Galę GROMDA 7 obstawisz tylko i wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy otworzyć konto TUTAJ, a z kodem STREFA550 otrzymasz na start cash-back nawet do 550 zł!

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.