GROMDA

(VIDEO) Spokojny „Hunter” dominuje w walce z „Bzikiem”. Sędzia przerywa w pierwszej rundzie!

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Daniel „Hunter” Więcławski vs Piotr „Bzik” Dembiński

Bzik dobrze ruszył i trafił prawym. Hunter na spokojnie wyczekał i po chwili posłał rywala na deski. Po liczeniu Bzik wrócił do walki. Więcławski na spokojnie z zimną głową rozbija przeciwnika i całkowicie dominuje. Zapowiadało się na nokaut, jednak po kolejnym nokdaunie sędzia nie dopuścił Bzika do dalszej walki.

Sprawdź!  Mateusz Borek odchodzi z GROMDY po kontrowersyjnym trailerze! Jest oświadczenie organizacji! "Dziękujemy Mateuszowi za..."

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.