GROMDA

(VIDEO) Pierwsza walka GROMDY 7 za nami! „Łapa” wygrywa po ciężkim nokaucie! „Gołąb” bez żadnych szans

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Piotr „Łapa” Łapuć vs Artur „Gołąb” Gołembiewski

Od początku zawodnicy chaotycznie wymieniali ciosy. Gołąb walczył bez gardy i już po 30 sekundach Łapa zaczął dominować w tym pojedynku, czekając na odpowiedni cios. Gołąb całkowicie opuścił ręce, co wykorzystał rywal. Na pół minuty do końca rundy został trafiony ciężkim prawym i padł ciężko znokautowany. Po łatwym zwycięstwie Łapa awansuje do półfinału.

Sprawdź!  Szef GROMDY o Glebie: "W pewnym momencie się poprzestawiało w głowie. Nie wiem, czy on zapomniał, co mi opowiadał"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.