GROMDA

„Balboa” wygrywa wielki finał GROMDY! Potężnymi ciosami ubił „Maximusa”

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Bartłomiej „Balboa” Domalik vs Dawid „Maximus” Żółtaszek

Balboa zaczyna od ciosów na korpus. Maximus odpowiada mocnymi uderzeniami. Obaj zawodnicy walczą spokojnie, wyprowadzając pojedyncze ciosy. Szybki Balboa trafił serią na głowę Maximusa, Zasypuje go ciosami na korpus i głowę, przy czym trafia w szczękę. Na twarzy Żółtaszka pojawiła się już krew. Domalik cały czas idzie do przodu i nie przestaje atakować.

Sprawdź!  Poskromiciel "Kofi Kinga" na GROMDA 14! "REKSIO" wraca do gry!

Maximus od drugiej rundy rusza bardziej zdecydowanie, jednak pada na deski po potężnych ciosach Balboy! Nie jest w stanie podnieść się z maty! Kolejny zawodnik wygrywa wielki finał GROMDY i nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.