GROMDA

(VIDEO) Niespodziewane zwycięstwo „Chrupasa”! Rywal kontuzjowany po upadku na matę!

Właśnie trwa GROMDA 7, czyli gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Na karce walk znalazły się pojedynki turniejowe, super-fighty oraz wyczekiwany przez kibiców wielki finał „Maximus” vs „Balboa” o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 – wyniki i relacja na żywo.

W turnieju po raz kolejny udział wzięło 8 zawodników. Wielu z nich po raz pierwszy weszło do ringu GROMDY. Powrócili również zawodnicy znani z poprzednich edycji. Według bukmacherów, jaki i większości kibiców faworytem zawodów jest „Hunter”, który powrócił po dyskwalifikacji w walce z „Zadymą”.

Zawodnicy na GROMDZIE toczą pojedynki na gołe pięści. Są to walki na zasadach bokserskich, a zawodnicy biją się w ringu o wymiarach 4×4 metry. Starcia podzielone są na pięć rund. Cztery odsłony trwają po 2 minuty. Ostatnia runda jest bez limitu czasowego.

-> WYKUP PPV I OGLĄDAJ NA ŻYWO!

Relacja z walki Bartłomiej „Chrupas” Chrubczyński vs Mateusz „Kowal” Kowalski 

Obaj zawodnicy nie kalkulują i rzucają się na siebie z ciosami. Kowal wykorzystywał przewagę kilogramów i Chrupas musi klinczować, żeby nie zostać trafionym. Kowalski znacznie silniejszy i mocniej trafia. Po upływie minuty posyła rywala na deski. Chrupas przy każdej wymianie ratuje się klinczem. Pod koniec rundy przyjął jeszcze kilka mocnych ciosów. Na kilka sekund przed gongiem doszło do zamieszania i Chrubczyński wylądował na Kowalskim, który złapał się za biceps.

Sprawdź!  Gdzie oglądać GROMDA 9? Stream live, transmisja na żywo GROMDA 9 PPV. Cena, ile kosztuje Pay-Per-View?

Od początku drugiej rundy Chrupas znowu klinczuje. Kowal trafie znacznie mocniejszymi ciosami, jednak przy każdej wymianie Chrubczyński łapie rywala, który niespodziewanie przyklęknął na macie. Szybko podniósł się, jednak nie był w stanie kontynuować pojedynku z powodu kontuzji, jaką odniósł podczas upadku w pierwszej rundzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.