GROMDA

Kizo wspiera zawodników przed dzisiejszymi walkami na gołe pięści! Komu kibicuje raper?!

Zostały ostatnie godziny do gali GROMDA 7, na której zobaczymy łącznie 11 pojedynków. Walką wieczoru jest pojedynek Bartłomieja „Balboa” Domalika z Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem o 100 tysięcy złotych. GROMDA 7 PPV – Gdzie oglądać? Jak wykupić GROMDA 7 PPV? Transmisja, stream online

W jednym z super-fightów bierze udział Grzegorz „Małpa” Czerny, który jest znajomym rapera „Kizo„. „Małpa„, który ma za sobą zawodowe walki w kickboxingu występował w teledysku m.in. w kawałku „HEAVYWEIGHT” od Kizo & Jongmena i Kabe. Teraz postanowił sprawdzić się w walkach na gołe pięści

Na kilka godzin przed dzisiejszą GROMDĄ 7, która rozpocznie się równo o godzinie 20:00 „Kizo” opublikował relację, w której życzy powodzenia i trzyma kciuki za kilku zawodników GROMDY.

Oprócz wyżej wspomnianego „Małpy”, raper kibicuje również faworytowi turnieju Danielowi „Hunterowi” Więcławskiemu. Kolejni zawodnicy, którzy mogą liczyć na wsparcie „Kizo” to Krzysztof „Żołnierz” Ryta oraz Rafał „Łazar” Łazarek.

Uprzedzamy… całe szczęście żaden z wyżej wymienionych nie walczy ze sobą i nie ma opcji, że spotkają się w turnieju, ponieważ tylko „Hunter” bierze w nim udział. Reszta zmierzy się w super-fightach i każdy ma już wylosowanego rywala.

Sprawdź!  Nowe twarze w GROMDZIE! Kto zawalczy na najbliższej gali GROMDA 7?

GROMDA 7 dostępna jest tylko w systemie PPV. GROMDA 7 – wyniki na żywo tutaj. Dostęp PPV do gali GROMDA 7 kupisz od 24,99 zł.

-> Kliknij TUTAJ i KUP PPV na GROMDA 7

fot. Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *